Koncert chopinowski - Wonjoo Baek - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy

7,7 / 10

Koncert chopinowski - Wonjoo Baek

Nowy Świat Muzyki to jedno z miejsc na mapie Warszawy, gdzie codziennie grane są koncerty chopinowskie przez cały rok. Każdego dnia gra inny pianista, a tym samym codziennie można usłyszeć inną interpretację utworów chopinowskich.

Jeśli nie wiecie jeszcze, jak możecie spędzać popołudnia, to odpowiedź jest prosta - w Nowym Świecie Muzyki na koncertach chopinowskich.

Czas trwania: 90 minut

Obsada

Fortepian: Wanjoo Beak

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Koncert bardzo mi się podobał. Gorzej było z organizacją. Na portalu i na wejściówkach była informacja, że koncert będzie trwał 90 minut. Faktycznie trwał 0k. 45 minut. Oprócz kilku słów powitania i pożegnania wykonawczyni, nie było informacji od organizatorów, że koncert będzie krótszy. Czekaliśmy, dłuższą chwilę na drugą część, ale zamiast tego kilka osób, które weszły z paczkami poinformowały nas, że będą ustawiać stoły na sylwestra i mają mało czasu. Poczuliśmy się niezręcznie.

    da.....@....pl / 01 stycznia 2018

  • 8,0/ 10

    Koncert był wspaniały. Jedyne rozczarowanie, to skrócenie czasu jego trwania. Na bilecie, czas trwania koncertu: 90 min, a w rzeczywistości; niepełne 60 min. Pozdrawiam Chętnie skorzystam w przyszłości z Państwa oferty. Bożena Kaczorowska

    bk.....@....pl / 01 stycznia 2018

Nowy Świat Muzyki

Nowy Świat Muzyki to wyjątkowe centrum muzyczne i niezwykle ważne miejsce na kulturalnej mapie Warszawy - praktycznie codziennie możemy posłuchać tu muzyki na żywo, która jest niezwykle ważnym elementem życia każdego człowieka.

Siedzibą Nowego Świata Muzyki jest stylowa kamienica znajdująca się przy ulicy Nowy Świat 63. Mieściła się w niej niegdyś legendarna Kawiarnia Nowy Świat, w której występował sławny Kabaret Dudek, później zaś swoją siedzibę miał tu Nowy Wspaniały Świat - popularny klub, na którego scenie pojawiało się wielu znanych artystów i muzyków.

Repertuar Nowego Świata Muzyki jest niezwykle bogaty - znaleźć w nim możemy liczne koncerty i recitale, festiwale a także wiele innych wydarzeń muzycznych. Nowy Świat Muzyki w swoim repertuarze oferuje również m. in. cotygodniowe potańcówki w rytmie lat 70. i 80.

Nowy Świat Muzyki dysponuje dwoma scenami, na których praktycznie codziennie zobaczyć możemy muzyczne występy wielu wspaniałych artystów nie tylko z Polski, lecz również z zagranicy.

Nowy Świat Muzyki to miejsce, w którym najważniejsza jest muzyka. Można tu napić się również przy akompaniamencie wspaniałych dźwięków muzyki przepysznej kawy, dzięki działającej tu kawiarni.

Bilety na koncerty w Nowym Świecie Muzyki kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.ewejsciowki.pl.

Adres i dojazd

ul. Nowy Świat 63
00-042 Warszawa

http://nowyswiatmuzyki.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8,2
Średnia ocena
Dla mnie było to nietuzinkowe przeżycie
- Tomasz

Dziś / 17:00

+ inne terminy

Gatunek: Koncert
-,-
Średnia ocena

28.06 / 20:00

+ inne terminy

Gatunek: Koncert
-,-
Średnia ocena

Jutro / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Koncert
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.