Koncert chopinowski - Stefan Walczykiewicz - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy

7.7 / 10

Koncert chopinowski - Stefan Walczykiewicz

Pianista i teoretyk zarządzania organizacją dźwięków. Kształcił się w Warszawie i Berlinie. Twórca szeregu melodii do programów TV Agnieszki Osieckiej "Sentymenty". Współpracował m.i. z Danutą Błażejczyk, Barbarą Dziekan, Januszem Bogackim i Adamem Sławińskim.

W swoim repertuarze ma standardy amerykańskiej i polskiej muzyki rozrywkowej, ulubione kompozycje klasyczne a także utwory własne. W zakresie interpretacji muzyki Fryderyka Chopina swoje umiejętności doskonalił u prof. Doroty Rakowskiej, kontynuującej tradycje pedagogiczne Margerity Trombini-Kazuro. Laureat nagrody publiczności na konkursie Towarzystwa im. Fryderyka Chopina w Warszawie w 2012 roku.

Realizacja

REALIZACJA: Stefan Walczykiewicz

Nowy Świat Muzyki

Nowy Świat Muzyki to wyjątkowe centrum muzyczne i niezwykle ważne miejsce na kulturalnej mapie Warszawy - praktycznie codziennie możemy posłuchać tu muzyki na żywo, która jest niezwykle ważnym elementem życia każdego człowieka.

Siedzibą Nowego Świata Muzyki jest stylowa kamienica znajdująca się przy ulicy Nowy Świat 63. Mieściła się w niej niegdyś legendarna Kawiarnia Nowy Świat, w której występował sławny Kabaret Dudek, później zaś swoją siedzibę miał tu Nowy Wspaniały Świat - popularny klub, na którego scenie pojawiało się wielu znanych artystów i muzyków.

Repertuar Nowego Świata Muzyki jest niezwykle bogaty - znaleźć w nim możemy liczne koncerty i recitale, festiwale a także wiele innych wydarzeń muzycznych. Nowy Świat Muzyki w swoim repertuarze oferuje również m. in. cotygodniowe potańcówki w rytmie lat 70. i 80.

Nowy Świat Muzyki dysponuje dwoma scenami, na których praktycznie codziennie zobaczyć możemy muzyczne występy wielu wspaniałych artystów nie tylko z Polski, lecz również z zagranicy.

Nowy Świat Muzyki to miejsce, w którym najważniejsza jest muzyka. Można tu napić się również przy akompaniamencie wspaniałych dźwięków muzyki przepysznej kawy, dzięki działającej tu kawiarni.

Bilety na koncerty w Nowym Świecie Muzyki kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.ewejsciowki.pl.

Adres i dojazd

ul. Nowy Świat 63
00-042 Warszawa

http://nowyswiatmuzyki.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.5
Średnia ocena
Przyjemne wydarzenie kulturalne w kameralnej atmosferze
- Renata

28.01 / 17:00

Gatunek: Koncert
9.2
Średnia ocena
Dla mnie było to nietuzinkowe przeżycie. Cały występ pana Dominika był doskonale zorganizowany i przepięknie wykonany
- Tomasz

30.01 / 17:00

Gatunek: Koncert

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.