Koncert chopinowski - Mario Fabiani - zdjęcie

Koncert chopinowski - Mario Fabiani

Mario Fabiani, z pochodzenia Włoch, urodził się w 1995 roku w Marino. Pasja do muzyki i do fortepianu zaczęła się w nim w wieku 10 lat. Przez pierwsze 5 lat studiował częściowo sam, a częściowo pod opieką profesora Carlo Trenta. Studiując u niego, uczestniczył w 2011 roku w konkursie pianistycznym „San Vigilio in Canto” w Rzymie, zdobywając pierwszą nagrodę. W tym samym roku zaczął studia w Conservatorio Ottorino Respighi w Latinie u pani profesor Maria Paola Manzi, z którą kształcił się przez kolejne trzy lata. Po wyjeździe na Erasmusa do Akademii Muzycznej w Krakowie, dostał propozycję na dalsze studiowanie w niej. Tam spędził dwa lata studiując pod kierunkiem Romany Podsadeckiej. Ostatni rok jego studiów licencjackich zamierza skończyć na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie, gdzie obecnie studiuje u pana Krzysztofa Jabłońskiego.

Czas trwania: 60 minut

Realizacja

REALIZACJA: Mario Fabiani

Nowy Świat Muzyki

Nowy Świat Muzyki to wyjątkowe centrum muzyczne i niezwykle ważne miejsce na kulturalnej mapie Warszawy - praktycznie codziennie możemy posłuchać tu muzyki na żywo, która jest niezwykle ważnym elementem życia każdego człowieka.

Siedzibą Nowego Świata Muzyki jest stylowa kamienica znajdująca się przy ulicy Nowy Świat 63. Mieściła się w niej niegdyś legendarna Kawiarnia Nowy Świat, w której występował sławny Kabaret Dudek, później zaś swoją siedzibę miał tu Nowy Wspaniały Świat - popularny klub, na którego scenie pojawiało się wielu znanych artystów i muzyków.

Repertuar Nowego Świata Muzyki jest niezwykle bogaty - znaleźć w nim możemy liczne koncerty i recitale, festiwale a także wiele innych wydarzeń muzycznych. Nowy Świat Muzyki w swoim repertuarze oferuje również m. in. cotygodniowe potańcówki w rytmie lat 70. i 80.

Nowy Świat Muzyki dysponuje dwoma scenami, na których praktycznie codziennie zobaczyć możemy muzyczne występy wielu wspaniałych artystów nie tylko z Polski, lecz również z zagranicy.

Nowy Świat Muzyki to miejsce, w którym najważniejsza jest muzyka. Można tu napić się również przy akompaniamencie wspaniałych dźwięków muzyki przepysznej kawy, dzięki działającej tu kawiarni.

Bilety na koncerty w Nowym Świecie Muzyki kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.ewejsciowki.pl.

Adres i dojazd

ul. Nowy Świat 63
00-042 Warszawa

http://nowyswiatmuzyki.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.4
Średnia ocena
Świetni artyści,wspaniała muzyka,piękna podróż..warto!
- Andrzej

09.02 / 19:00

Gatunek: Koncert

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.5
Średnia ocena
Przyjemne wydarzenie kulturalne w kameralnej atmosferze
- Renata

28.01 / 17:00

Gatunek: Koncert
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.