Koncert chopinowski - Dominik Stępiński - zdjęcie Koncert chopinowski - Dominik Stępiński - zdjęcie

Średnia ocena

4 oddane głosy

9.2 / 10

Koncert chopinowski - Dominik Stępiński

Edukację muzyczną rozpoczął w wieku sześciu lat. W szkole średniej pracował pod kierunkiem Bronisławy Kawalli i Janusza Olejniczaka. Przez rok kształcił się w Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach w klasie fortepianu prof. Wojciecha Świtały. Studia licencjackie i magisterskie (moduł wirtuozowski) ukończył w 2014 roku w Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi w klasie fortepianu prof. Cezarego Saneckiego.

Brał udział w wielu kursach mistrzowskich, pracując pod kierunkiem m.in.: Piotra Palecznego, Philippe Giusiano, Stanislava Pochekina, Marii Koreckiej-Soszkowskiej, Waldemara Andrzejewskiego, Michiko Kasuya-Ohno. Zdobywał doświadczenie estradowe, biorąc udział w wielu konkursach międzynarodowych. W 2015 roku otrzymał III nagrodę na XVI Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. M. Magina w Łodzi. Uczestniczył w programie „Młode Talenty w Muzeum Fryderyka Chopina” organizowanym przez Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, wykonując recital chopinowski.

Dysponuje szerokim repertuarem od epoki baroku po awangardę XX-wieczną. Okazjonalnie wykonuje również recitale monograficzne. Szczególnie interesuje się twórczością Fryderyka Chopina.

Realizacja

REALIZACJA: Dominik Stępiński

Opinie naszych widzów (3)

 • 10.0/ 10

  Koncert bardzo mi się podobał. Pan Dominik grał rewelacyjnie. Miejsce klimatyczne i super na takie wydarzenie.

  vi.....@gm...il.com / 12 November 2017

 • 10.0/ 10

  Dla mnie było to nietuzinkowe przeżycie. Cały występ pana Dominika był doskonale zorganizowany i przepięknie wykonany.

  ma.....@....pl / 11 July 2017

 • 9.0/ 10

  dobrze dobrany repertuar. ale myślę, że rozpoczęcie koncertu z wirtuozowską grą nie jest dobrą decyzją.

  ik.....@li...st.ru / 13 November 2017

Nowy Świat Muzyki

Nowy Świat Muzyki to wyjątkowe centrum muzyczne i niezwykle ważne miejsce na kulturalnej mapie Warszawy - praktycznie codziennie możemy posłuchać tu muzyki na żywo, która jest niezwykle ważnym elementem życia każdego człowieka.

Siedzibą Nowego Świata Muzyki jest stylowa kamienica znajdująca się przy ulicy Nowy Świat 63. Mieściła się w niej niegdyś legendarna Kawiarnia Nowy Świat, w której występował sławny Kabaret Dudek, później zaś swoją siedzibę miał tu Nowy Wspaniały Świat - popularny klub, na którego scenie pojawiało się wielu znanych artystów i muzyków.

Repertuar Nowego Świata Muzyki jest niezwykle bogaty - znaleźć w nim możemy liczne koncerty i recitale, festiwale a także wiele innych wydarzeń muzycznych. Nowy Świat Muzyki w swoim repertuarze oferuje również m. in. cotygodniowe potańcówki w rytmie lat 70. i 80.

Nowy Świat Muzyki dysponuje dwoma scenami, na których praktycznie codziennie zobaczyć możemy muzyczne występy wielu wspaniałych artystów nie tylko z Polski, lecz również z zagranicy.

Nowy Świat Muzyki to miejsce, w którym najważniejsza jest muzyka. Można tu napić się również przy akompaniamencie wspaniałych dźwięków muzyki przepysznej kawy, dzięki działającej tu kawiarni.

Bilety na koncerty w Nowym Świecie Muzyki kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.ewejsciowki.pl.

Adres i dojazd

ul. Nowy Świat 63
00-042 Warszawa

http://nowyswiatmuzyki.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet