Koncert chopinowski - Anna Chmielińska - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

10.0 / 10

Koncert chopinowski - Anna Chmielińska

Anna Maria Chmielińska urodziła się w Ciechanowie w 1994 r. Naukę gry na fortepianie rozpoczęła w wieku 8 lat w rodzinnym mieście. Dalszy rozwój kontynuowała w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. F. Chopina w Warszawie w klasie prof. Pawła Skrzypka. Obecnie jest studentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, gdzie kształci się pod kierunkiem prof. Edwarda Wolanina i Radosława Sobczaka.

Swoje umiejętności doskonaliła na kursach mistrzowskich prowadzonych przez wybitnych pedagogów, m.in. Wojciecha Świtałę, Annę Malikovą, Fumiko Eguchi, Andrzeja Jasińskiego, Janusza Olejniczaka. Anna Chmielińska jest również czynną kameralistką. W 2015 r. ze swoim triem fortepianowym zdobyła III nagrodę na Ogólnopolskich Przesłuchaniach organizowanych przez Centrum Edukacji Artystycznej.

PROGRAM

Jan Sebastian Bach:

- III Suita Angielska

Fryderyk Chopin:

- Preludia op. 28 – wybór

Realizacja

REALIZACJA: Anna Chmielińska

Opinie naszych widzów (1)

  • 10.0/ 10

    Such a wonderful talent!

    ra.....@gm...il.com / 24 April 2017

Nowy Świat Muzyki

Nowy Świat Muzyki to wyjątkowe centrum muzyczne i niezwykle ważne miejsce na kulturalnej mapie Warszawy - praktycznie codziennie możemy posłuchać tu muzyki na żywo, która jest niezwykle ważnym elementem życia każdego człowieka.

Siedzibą Nowego Świata Muzyki jest stylowa kamienica znajdująca się przy ulicy Nowy Świat 63. Mieściła się w niej niegdyś legendarna Kawiarnia Nowy Świat, w której występował sławny Kabaret Dudek, później zaś swoją siedzibę miał tu Nowy Wspaniały Świat - popularny klub, na którego scenie pojawiało się wielu znanych artystów i muzyków.

Repertuar Nowego Świata Muzyki jest niezwykle bogaty - znaleźć w nim możemy liczne koncerty i recitale, festiwale a także wiele innych wydarzeń muzycznych. Nowy Świat Muzyki w swoim repertuarze oferuje również m. in. cotygodniowe potańcówki w rytmie lat 70. i 80.

Nowy Świat Muzyki dysponuje dwoma scenami, na których praktycznie codziennie zobaczyć możemy muzyczne występy wielu wspaniałych artystów nie tylko z Polski, lecz również z zagranicy.

Nowy Świat Muzyki to miejsce, w którym najważniejsza jest muzyka. Można tu napić się również przy akompaniamencie wspaniałych dźwięków muzyki przepysznej kawy, dzięki działającej tu kawiarni.

Bilety na koncerty w Nowym Świecie Muzyki kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.ewejsciowki.pl.

Adres i dojazd

ul. Nowy Świat 63
00-042 Warszawa

http://nowyswiatmuzyki.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.5
Średnia ocena
Przyjemne wydarzenie kulturalne w kameralnej atmosferze
- Renata

28.01 / 17:00

Gatunek: Koncert
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.