Koncert Bossanna - Anna Kostrzewska - zdjęcie

Koncert Bossanna - Anna Kostrzewska

Anna Kostrzewska to charyzmatyczna wokalistka o ciepłej i aksamitnej barwie głosu. Jej muzyka pełna jest jazzu, bluesa, bossanovy, tanga i alternatywnego popu. Jest autorką tekstów piosenek i wierszy, kompozytorką oraz producentką wydarzeń kulturalnych (np. „Milion Żurawi. Polscy artyści dla Japonii”). Od wielu lat gra na scenach festiwalowych i klubowych, występuje także na dużych ogólnopolskich wydarzeniach. Jednym z najważniejszych dla artystki doświadczeń było koncertowanie podczas wspólnej trasy u boku Vaya con Dios. Dzięki tej współpracy miała okazję zaprezentować swój autorski materiał m.in. w Sali Kongresowej przed wielotysięczną publicznością.

Prywatnie Anna ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Afrykanistyki i jest zapaloną miłośniczką nart i tenisa ziemnego, a także fanką jeździectwa oraz rajdów samochodowych. Krótko mówiąc – artystka o sportowym temperamencie.

Swój debiutancki album pt. "Anya" zrealizowała z wybitnymi muzykami polskiej sceny jazzowej. Wystąpili na nim m.in. Bogdan Hołownia, Henryk Miśkiewicz oraz Marek Napiórkowski, a stroną aranżacyjną zajmował się Paweł Bzim Zarecki i Krzysztof Herdzin. Po udanym debiucie muzycznym otrzymała zaproszenie na prestiżową składankę ”Ladies Jazz vol. 8”, na której znalazł się singiel z jej pierwszego albumu.

Nowy Świat Muzyki - Adres i dojazd

ul. Nowy Świat 63
00-042 Warszawa

http://nowyswiatmuzyki.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.