Janek Traczyk - koncert nastrojowy - zdjęcie Janek Traczyk - koncert nastrojowy - zdjęcie

Średnia ocena

44 oddanych głosów

9,7 / 10

Janek Traczyk - koncert nastrojowy

Pierwszy koncert Janka Traczyka w Warszawie w nowym sezonie artystycznym! Październik rozpocznie się nastrojowo w Nowym Świecie Muzyki.

Koncert Janka Traczyka to idealna okazja, aby oderwać się od codziennego pędu i spotkać ze sztuką w żywej postaci. Wokalista zaśpiewa i zagra przy fortepianie. Można liczyć na łzy śmiechu, jak i wzruszenia. Bez wątpienia to będzie wieczór pełen pięknych emocji!

Janek Traczyk jest absolwentem Wydziału Kompozycji Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Zdobył popularność jako odtwórca głównej roli w musicalu „Metro” w Teatrze Buffo. Występował także w talent show – Must Be The Music oraz The Voice of Poland. Dał się poznać szerszej publiczności jako uczestnik programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie dotarł do finału i zajął drugie miejsce. Współpracuje z Teatrem Muzycznym w Gdyni, gdzie gra w musicalu „Notre Dame de Paris”. Był także odtwórcą głównej roli w musicalu „Piloci” w Teatrze Roma, gdzie od jesieni wcieli się w postać Radamesa w musicalu "Aida". Można go również spotkać na deskach Teatru Muzycznego w Łodzi, gdzie gra Chrisa w "Miss Saigon".

W spektaklu występują między innymi Jan Traczyk.

Opinie naszych widzów (16)

 • 10,0/ 10

  Świetny koncert, bardzo zdolny Artysta przez duże "A".

  pr.....@gm...il.com / 08 października 2019

 • 10,0/ 10

  Koncert był przecudowny. Artysta jest niezwykle utalentowany, szczery i prawdziwy na scenie, cieszy go kontakt z publicznością i odwrotnie. Co można chcieć więcej? - tylko więcej takich koncertów :) :) :).

  ma.....@....pl / 05 października 2019

 • 10,0/ 10

  Piękny, wzruszający i magiczny.

  ra.....@gm...il.com / 05 października 2019

 • 10,0/ 10

  Janek Traczyk to artysta, który zasiadając za instrumentem przy mikrofonie w ciągu jednej chwili chwyci za serce nawet najbardziej wybrednego słuchacza - Janek ma ogromne serce do muzyki, ale też sam jest muzyką :)

  nz.....@....pl / 25 lipca 2019

 • 10,0/ 10

  Koncert Janka Traczyka to wydarzenie o niezwykłym klimacie, pełne za równo refleksji i pięknej, nastrojowej muzyki jak i humoru! Ponadto artysta ma fantastyczny kontakt z publicznością! To czas świetnej zabawy i bardzo miłe oderwanie od codzienności! Gorąco polecam!!!

  fi.....@gm...il.com / 07 lipca 2019

 • 10,0/ 10

  Piękny koncert, pełen prawdziwych i niezapomnianych emocji. Ogromny szacunek Artysty względem Widzów. Czekam na kolejne, jak najczęstsze, koncerty Artysty w tym miejscu. Dziękuję pięknie :)

  ma.....@....pl / 30 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Super koncert na zakończenie sezonu. Bardzo dobry kontakt wykonawcy z publicznością. Zaprezentowane przez wykonawcę piosenki dawno nie słyszalne publicznie.

  ma.....@gm...il.com / 29 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Było wspaniale❤️

  da.....@gm...il.com / 29 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Rewelacja

  ja.....@gm...il.com / 29 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Świetny artysta, wspaniały występ. Duża dawka dobrej energii.

  ka.....@gm...il.com / 29 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Polecam :)

  go.....@ho...il.com / 29 czerwca 2019

 • 9,0/ 10

  Piękny, nastrojowy, romantyczny koncert, czas zdecydowanie za szybko minął. Bardzo polecam :)

  ma.....@....pl / 15 października 2019

 • 9,0/ 10

  Bardzo przyjemna atmosfera i bardzo wysoki poziom prezentowany przez artystę! Przeszkadzały tylko otwarte drzwi na końcu sali, skąd było słychać odgłosy ulicy i rozmowy ludzi na sali.

  na.....@gm...il.com / 29 czerwca 2019

 • 8,0/ 10

  To był mój pierwszy koncert Janka Traczyka. Nie jestem wierną fanką, nie znam całego repertuaru, kojarzyłam go najbardziej z nagrań studia Accantus i widziałam twarz na afiszach Romy. Na koncert poszłam więc zupełnie przypadkiem, widząc wydarzenie na FB, nie mając innych planów, kupiłam bilet w dniu koncertu. Ten koncert wywołuje pozytywne wrażenia i naprawdę stanowi gwarancję udanego i lekkiego wieczoru. Artysta ma dobry kontakt z publicznością, zagaduje- trochę w stylu Dawida Podsiadło, z tym że Dawid jest bardziej nieśmiały a Janek bardziej uroczy. Taki poziom inteligencji oraz ironii odpowiednio dostosowany do publiczności. Pierwszy raz byłam na koncercie, gdzie artysta ma przygotowane zagadki muzyczne i to w zupełnie zmienionej aranżacji. Właściwie w takich momentach najpiękniej przebija jego talent kompozytorski. Ma również jeden numer, który mógłby zostać motywem przewodnim jakiegoś filmu czy serialu, bo jest tak dobry, że Adam Sztaba mógłby o nim zrobić wykład na YT (taki sam jaki zrobił o polonezie W. Kilara). Jedyne zastrzeżenie mam do akcentu w j. angielskim. Specjalnie zamykałam oczy słuchając wykonania "Hallelujah" Cohena i dlatego czuję że tutaj można bardziej popracować nad akcentem ( i też zdecydować się czy śpiewamy zawsze przez "a" czy przez "h"). Więc to tylko kwestie techniczne nad którymi każdy musi pracować. Wykonanie świetne. Mam też takie dwa graniczne przemyślenia. Chłopak ma talent i powinien bezsprzecznie robic karierę ze swoim repertuarem, a jednak coś nie wyszło. Janek podczas koncertu przedstawił menedżerkę, której bardzo dziękował i chwalił. Piękna kobieta ale na mnie zrobiła mieszane wrażenie. Praktycznie cały czas była skupiona na telefonie lub komentowała akcję czy zachowania Janka razem ze swoimi koleżankami, co dawało wrażenie jakby bawiły się na wieczorze panienskim. Dla mnie to było nieprofesjonalne, zwłaszcza komentarze które przecież słyszała widownia. Tutaj wypada zakończyć, choć mam jeszcze kilka spostrzeżeń to jednak rdzeń opinii został zawarty. Wszystkim polecam koncerty tego artysty. Miły wrażliwy chłopak (pozwolę sobie tak napisać bo chyba jesteśmy w podobnym wieku). I co istotne, bilet kosztuje tylko 40 zł, a koncert trwa prawie 2 godziny (menedżerka pozwala tylko na 3 bisy xd). Ja bym zapłaciła więcej. Warto.

  ga.....@gm...il.com / 29 czerwca 2019

 • 8,0/ 10

  Janek jak zwykle dał niesamowity koncert. Przekazał swoje emocje i przyznaję, że swietnie się bawiłam.

  se.....@gm...il.com / 29 czerwca 2019

 • 7,0/ 10

  Koncerty Janka Traczyka są bardzo podobne do siebie, jeśli ktoś nIe był - polecam, jeśli był to zobaczy dokladnie to samo.

  al.....@gm...il.com / 07 października 2019

Nowy Świat Muzyki - Adres i dojazd

ul. Nowy Świat 63
00-042 Warszawa

http://nowyswiatmuzyki.pl/

Kup bilet