Country Night - Powergrass - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

8.0 / 10

Country Night - Powergrass

Warszawski zespół POWERGRASS to przedstawiciele młodego pokolenia artystów. Powstał przed pięcioma laty. Jak sami mówią o sobie- grają muzykę łączącą progressive bluegrass, power folk i country, a grają z wielkim temperamentem! Wystąpili czterokrotnie na Międzynarodowym Festiwalu Piknik Country i Folk w Mrągowie, a także na innych największych polskich imprezach muzycznych m.in. w Wolsztynie, Wiśle i Żorach. Laureaci nagrody Dyliżanse w kategorii Nowy Wykonawca Roku.

W roku 2016 nagrali swoją pierwszą płytę "epka" i wystąpili na największym europejskim festiwalu bluegrassowym w La Roche we Francji gdzie zostali świetnie przyjęci przez wymagającą publiczność i obecnych dziennikarzy, krytyków muzycznych.

Piosenki Powergrassu grane są w licznych stacjach radiowych, a kompozycja zespołu pt.” No Angel” została Piosenką Dnia w Pierwszym Programie Polskiego Radia S.A..

Obsada

Zespół występuje obecnie w składzie:

Krystyna Mazur i Kasia Sienkiewicz – wokale,

Maciej Sych – gitary,

Jacek Sienkiewicz – mandolina

Wojciech Gomoliński – bass

Piotr Ciemniewski – perkusja

Realizacja

Powergrass

Opinie naszych widzów (1)

  • 8.0/ 10

    ogólnie bardzo fajnie , świetna muzyka , dziewczyny śpiewające też ..dodałabym może odrobinkę ruchu u pań i stylizacji w stroju...w końcu to scena może nie wielka ale jednak. Więcej takich ko ncertów

    el.....@gm...il.com / 19 February 2018

Nowy Świat Muzyki

Nowy Świat Muzyki to wyjątkowe centrum muzyczne i niezwykle ważne miejsce na kulturalnej mapie Warszawy - praktycznie codziennie możemy posłuchać tu muzyki na żywo, która jest niezwykle ważnym elementem życia każdego człowieka.

Siedzibą Nowego Świata Muzyki jest stylowa kamienica znajdująca się przy ulicy Nowy Świat 63. Mieściła się w niej niegdyś legendarna Kawiarnia Nowy Świat, w której występował sławny Kabaret Dudek, później zaś swoją siedzibę miał tu Nowy Wspaniały Świat - popularny klub, na którego scenie pojawiało się wielu znanych artystów i muzyków.

Repertuar Nowego Świata Muzyki jest niezwykle bogaty - znaleźć w nim możemy liczne koncerty i recitale, festiwale a także wiele innych wydarzeń muzycznych. Nowy Świat Muzyki w swoim repertuarze oferuje również m. in. cotygodniowe potańcówki w rytmie lat 70. i 80.

Nowy Świat Muzyki dysponuje dwoma scenami, na których praktycznie codziennie zobaczyć możemy muzyczne występy wielu wspaniałych artystów nie tylko z Polski, lecz również z zagranicy.

Nowy Świat Muzyki to miejsce, w którym najważniejsza jest muzyka. Można tu napić się również przy akompaniamencie wspaniałych dźwięków muzyki przepysznej kawy, dzięki działającej tu kawiarni.

Bilety na koncerty w Nowym Świecie Muzyki kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.ewejsciowki.pl.

Adres i dojazd

ul. Nowy Świat 63
00-042 Warszawa

http://nowyswiatmuzyki.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.5
Średnia ocena
Magnificent performance!
- Jakub

Dziś / 19:30

Jutro / 19:30

+ dostępnych 44 innych terminów

Gatunek: Koncert
9.0
Średnia ocena
Dla mnie było to nietuzinkowe przeżycie
- Tomasz

Dziś / 17:00

Jutro / 17:00

+ dostępnych 13 innych terminów

Gatunek: Koncert
9.0
Średnia ocena

23.07 / 18:30

24.07 / 18:30

+ dostępnych 2 innych terminów

Gatunek: Koncert
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.