Bo we mnie jest seks - Piosenki Wasowskiego i Przybory - zdjęcie

Średnia ocena

4 oddane głosy

8.2 / 10

Bo we mnie jest seks - Piosenki Wasowskiego i Przybory

Kawiarnia Nowy Świat Muzyki zaprasza na spotkanie z piosenkami Jerzego Wasowskiego i Jeremiego Przybory twórców Kabaretu Starszych Panów.

Termin: 22.04 (cz. I) oraz 29.04 (cz. II) - koncert został podzielony na dwie części – każda z nich stanowi odrębną całość, jednak zachęcamy do uczestnictwa w obu.

Jerzy Wasowski i Jeremi Przybora to niezwykły duet. Poeta pięciolinii i wirtuoz słowa, którzy wspólnie stworzyli mnóstwo wyjątkowych piosenek. Najbardziej znane to oczywiście te zabawne z Kabaretu Starszych Panów, ale pamiętać trzeba również o tych lirycznych i miłosnych – zdecydowanie nie kabaretowych. W trakcie koncertu będą Państwo mieli okazję posłuchać i jednych, i drugich – przechodzić przez różne emocje i nastroje, zatapiając się w przepiękne melodie Jerzego Wasowskiego oraz mistrzowskie teksty Jeremiego Przybory.

Zaśpiewają: Izabella Kurlanda, Julia Pawłowska, Sylwia Gwiazda, Marta Maj, Bartosz Jakubowski

Obsada

Izabella Kurlanda - wokal

Julia Pawłowska - wokal

Sylwia Gwiazda - wokal

Marta Maj - wokal

Bartosz Jakubowski - wokal

Krzysztof Trzaskowski - fortepian

Realizacja

OPIEKA WOKALNA: Eliza Szulińska

WOKAL: Izabella Kurlanda - wokal

WOKAL: Julia Pawłowska - wokal

WOKAL: Sylwia Gwiazda - wokal

WOKAL: Marta Maj - wokal

WOKAL: Bartosz Jakubowski - wokal

WOKALKrzysztof Trzaskowski - fortepian

Opinie naszych widzów (2)

  • 8.0/ 10

    To bardzo fajnie że młodzi ludzie sięgają po taki repertuar wspaniale się przy tym bawiąc. Spektakl bardzo przyjemny. Panowie Wasowski i Przybora mogą spać spokojnie. Życzę Wam powodzenia, bo entuzjazmu nie brakuje.

    iz.....@gm...il.com / 01 May 2017

  • 7.0/ 10

    Bawiłem się dobrze. Głównie przez piosenki o genialnych tekstach. Dużo pozytywnej energii i śmiechu. Niemniej, polecam wyłączyć zmysł analityczny. Analiza techniki wokalnej i aktorskiej występujących może grozić odebraniem wszelkiej radości ze spektaklu. A przecież nie chodzi o to, żeby ciągle analizować, prawda? Z humorem, przytupem i zmrużonymi oczami - 7/10

    ha.....@gm...il.com / 30 April 2017

Nowy Świat Muzyki

Nowy Świat Muzyki to wyjątkowe centrum muzyczne i niezwykle ważne miejsce na kulturalnej mapie Warszawy - praktycznie codziennie możemy posłuchać tu muzyki na żywo, która jest niezwykle ważnym elementem życia każdego człowieka.

Siedzibą Nowego Świata Muzyki jest stylowa kamienica znajdująca się przy ulicy Nowy Świat 63. Mieściła się w niej niegdyś legendarna Kawiarnia Nowy Świat, w której występował sławny Kabaret Dudek, później zaś swoją siedzibę miał tu Nowy Wspaniały Świat - popularny klub, na którego scenie pojawiało się wielu znanych artystów i muzyków.

Repertuar Nowego Świata Muzyki jest niezwykle bogaty - znaleźć w nim możemy liczne koncerty i recitale, festiwale a także wiele innych wydarzeń muzycznych. Nowy Świat Muzyki w swoim repertuarze oferuje również m. in. cotygodniowe potańcówki w rytmie lat 70. i 80.

Nowy Świat Muzyki dysponuje dwoma scenami, na których praktycznie codziennie zobaczyć możemy muzyczne występy wielu wspaniałych artystów nie tylko z Polski, lecz również z zagranicy.

Nowy Świat Muzyki to miejsce, w którym najważniejsza jest muzyka. Można tu napić się również przy akompaniamencie wspaniałych dźwięków muzyki przepysznej kawy, dzięki działającej tu kawiarni.

Bilety na koncerty w Nowym Świecie Muzyki kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.ewejsciowki.pl.

Adres i dojazd

ul. Nowy Świat 63
00-042 Warszawa

http://nowyswiatmuzyki.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.5
Średnia ocena
Przyjemne wydarzenie kulturalne w kameralnej atmosferze
- Renata

28.01 / 17:00

Gatunek: Koncert
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.