Nowy Świat Muzyki

ul. Nowy Świat 63
00-042 Warszawa

Nowy Świat Muzyki to wyjątkowe centrum muzyczne i niezwykle ważne miejsce na kulturalnej mapie Warszawy - praktycznie codziennie możemy posłuchać tu muzyki na żywo, która jest niezwykle ważnym elementem życia każdego człowieka.

Siedzibą Nowego Świata Muzyki jest stylowa kamienica znajdująca się przy ulicy Nowy Świat 63. Mieściła się w niej niegdyś legendarna Kawiarnia Nowy Świat, w której występował sławny Kabaret Dudek, później zaś swoją siedzibę miał tu Nowy Wspaniały Świat - popularny klub, na którego scenie pojawiało się wielu znanych artystów i muzyków.

Repertuar Nowego Świata Muzyki jest niezwykle bogaty - znaleźć w nim możemy liczne koncerty i recitale, festiwale a także wiele innych wydarzeń muzycznych. Nowy Świat Muzyki w swoim repertuarze oferuje również m. in. cotygodniowe potańcówki w rytmie lat 70. i 80.

Nowy Świat Muzyki dysponuje dwoma scenami, na których praktycznie codziennie zobaczyć możemy muzyczne występy wielu wspaniałych artystów nie tylko z Polski, lecz również z zagranicy.

Nowy Świat Muzyki to miejsce, w którym najważniejsza jest muzyka. Można tu napić się również przy akompaniamencie wspaniałych dźwięków muzyki przepysznej kawy, dzięki działającej tu kawiarni.

Bilety na koncerty w Nowym Świecie Muzyki kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.ewejsciowki.pl.

Nowy Świat Muzyki - Koncert chopinowski

Koncert

Nowy Świat Muzyki to jedno z nielicznych miejsc na mapie Warszawy, gdzie codziennie przez cały rok grane są koncerty chopinowskie. Każdego dnia występuje inny pianista, dzięki temu każdy koncert jest osobistą interpretacją utworów Fryderyka Chopina.

Koncerty chopinowskie w Nowym Świecie Muzyki to niepowtarzalna okazja, by zatrzymać się choć na chwilę i w kameralnej atmosferze posłuchać muzyki klasycznej.

Koncerty odbywają się codziennie o godzinie 17:00.

Program koncertów na LUTY:

1.02 Braulio Alcaraz
2.02 Braulio Alcaraz
3.02 Braulio Alcaraz
4.02 Ryszard Swarcewicz
5.02 Dominik Stępiński
6.02 Wojciech Świętoński
7.02 Dominik Stępiński
8.02 Dominik Stępiński
9.02 Anna Hajduk-Rynkowicz
10.02 Braulio Alcaraz
11.02 Julia Łozowska
12.02 Katarzyna Hushta
13.02 Ryszard Swarcewicz
14.02 Karolina Kłosowska
15.02 Katarzyna Hushta
16.02 Miho Nishimura i Julia Fangrat
17.02 Kamil Borkowski
18.02 Katarzyna Wesołowska i Grzegorz Prokopczuk
19.02 Karolina Kłosowska
20.02 Ryszard Swarcewicz
21.02 Julia Łozowska

Szczegóły spektaklu