Nowy Świat Muzyki

ul. Nowy Świat 63
00-042 Warszawa

Nowy Świat Muzyki to wyjątkowe centrum muzyczne i niezwykle ważne miejsce na kulturalnej mapie Warszawy - praktycznie codziennie możemy posłuchać tu muzyki na żywo, która jest niezwykle ważnym elementem życia każdego człowieka.

Siedzibą Nowego Świata Muzyki jest stylowa kamienica znajdująca się przy ulicy Nowy Świat 63. Mieściła się w niej niegdyś legendarna Kawiarnia Nowy Świat, w której występował sławny Kabaret Dudek, później zaś swoją siedzibę miał tu Nowy Wspaniały Świat - popularny klub, na którego scenie pojawiało się wielu znanych artystów i muzyków.

Repertuar Nowego Świata Muzyki jest niezwykle bogaty - znaleźć w nim możemy liczne koncerty i recitale, festiwale a także wiele innych wydarzeń muzycznych. Nowy Świat Muzyki w swoim repertuarze oferuje również m. in. cotygodniowe potańcówki w rytmie lat 70. i 80.

Nowy Świat Muzyki dysponuje dwoma scenami, na których praktycznie codziennie zobaczyć możemy muzyczne występy wielu wspaniałych artystów nie tylko z Polski, lecz również z zagranicy.

Nowy Świat Muzyki to miejsce, w którym najważniejsza jest muzyka. Można tu napić się również przy akompaniamencie wspaniałych dźwięków muzyki przepysznej kawy, dzięki działającej tu kawiarni.

Bilety na koncerty w Nowym Świecie Muzyki kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.ewejsciowki.pl.

Nowy Świat Muzyki - Koncert chopinowski

Koncert

Nowy Świat Muzyki to jedno z nielicznych miejsc na mapie Warszawy, gdzie codziennie przez cały rok grane są koncerty chopinowskie. Każdego dnia występuje inny pianista, dzięki temu każdy koncert jest osobistą interpretacją utworów Fryderyka Chopina.

Koncerty chopinowskie w Nowym Świecie Muzyki to niepowtarzalna okazja, by zatrzymać się choć na chwilę i w kameralnej atmosferze posłuchać muzyki klasycznej.

Koncerty odbywają się codziennie o godzinie 17:00.

Repertuar na LIPIEC:

1.07 Trio Classic
2.07 Kamil Borkowski
3.07 Stefan Walczykiewicz
4.07 Julia Łozowska
5.07 Weronika Chodakowska
6.07 Katarzyna Hajduk-Konieczna
7.07 Daniel Torres
8.07 Dominik Stępiński
9.07 Anna Hajduk-Rynkowicz
10.07 Anna Hajduk-Rynkowicz
11.07 Dominik Stępiński
12.07 Anna Hajduk-Rynkowicz
13.07 Dominik Stępiński
14.07 Daniel Torres
15.07 Ryszard Swarcewicz
16.07 Toshiki Ishii
17.07 Ryszard Swarcewicz
18.07 Wonjoo Baek
19.07 Toshiki Ishii
20.07 Kamil Borkowski
21.07 Katarzyna Hushta
22.07 Aleksandra Bobrowska
23.07 Wojciech Świętoński
24.07 Braulio Alcaraz
25.07 Wonjoo Baek
26.07 Aleksandra Bobrowska
27.07 Braulio Alcaraz
28.07 Stefan Walczykiewicz
29.07 Aleksandra Bobrowska
30.07 Wojciech Świętoński
31.07 Aleksandra Bobrowska

Szczegóły

Grażyna Auguścik & Paulinho Garcia - The Best of Bossa Nova

Koncert

Zapraszamy na niezwykły koncert Grażyny Auguścik i Paulinho Garcia, na który składają się najpiękniejsze światowe bossa novy w przepięknych aranżacjach - na gitarę i dwa głosy.

Duet Grażyna i Paulinho jest to spotkanie dwóch bliskich sobie światów muzycznych. Dzięki wieloletniej współpracy artystów przy różnorodnych artystycznie projektach udało im się wypracować wspólny i niezwykle oryginalny język muzyczny, który nie daje się porównać z innymi tego typu duetami.

Bossa nova w wykonaniu Grażyny Auguścik i Paulingo Garcia to prawdziwy muzyczny brylant. Bossa nova to koncert, na którym trzeba być!

Szczegóły