Być jak Elizabeth Taylor - zdjęcie Być jak Elizabeth Taylor - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy

5,7 / 10

Być jak Elizabeth Taylor

Ona miała tylko siedmiu mężów, ale ślub brała aż osiem razy. Miłość Elizabet Taylor do dwukrotnego męża Richarda Burtona niosła życie poza konwenansami. Kochali się i nienawidzili, zdradzali i nie potrafili bez siebie żyć ...

BYĆ JAK ELIZABETH TAYLOR to sztuka, w której namiętność miesza się z zazdrością, a popularność i sława odbierają poczucie szczęścia. Jak mówi autor sztuki Jakub Przebindowski - to dramat, w którym poznajemy bohaterkę walczącą o samodzielność, wolność wyborów i niezależność kobiet nawet jeśli, tak jak Taylor, płaci się za to wysoką cenę.

Wyjątkowe kostiumy Tomasza Ossolińskiego, ekskluzywne tkaniny i biżuteria firmy Swarovski, oddają wspaniały klimat epoki i niezwykły blask bohaterów dramatu.

Spektakl o najsłynniejszej parze w dziejach Hollywood, która do dzisiaj budzi podziw i fascynuje wielbicieli na całym świecie. Prezentowany był m.in. na 22 Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach, Festiwalu Teatralnym w Katowicach oraz Krakowie.

W spektaklu występuje Małgorzata Foremniak, Paweł Deląg.

Czas trwania: 120 minut

Realizacja

Scenariusz i reżyseria – Jakub Przebindowski

Kostiumy – Tomasz Ossoliński

Opinie naszych widzów (1)

  • 3,0/ 10

    Spektakl przypominał amatorski teatr , źle grany, a scenografia to już bardziej uboga być nie mogła, " eleganckie " pokoje hotelowe o wyglądzie hoteliku 2 * .

    ew.....@bt...et.com / 29 października 2018

Nowohuckie Centrum Kultury - Adres i dojazd

al. Jana Pawła II 232
31-913 Kraków

http://www.nck.krakow.pl

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.