Smykofonia na Grochowskiej „Koncert na flet, harfę i letni wietrzyk” - zdjęcie

Średnia ocena

9 oddanych głosów

9,7 / 10

Smykofonia na Grochowskiej „Koncert na flet, harfę i letni wietrzyk”

Cudowna muzyka Koncertu na flet i harfę Wolfganga Amadeusza Mozarta zagrała jedną z piękniejszych scen w filmie „Amadeusz” Milosza Formana i zabrzmi w wersji dla maluszków w najbliższej Smykofoniii. Dwie artystki – flecistka Elżbieta Drozdowska i harfistka Zuzanna Elster przedstawią wybrane fragmenty tego dzieła z towarzyszeniem wiolonczeli i fortepianu. Usłyszymy także wietrzyki i strumyki, miniatury muzyczne zapisane i improwizowane. Oczywiście poznamy się lepiej z harfą, która niezbyt często występuje w Smykofonii.

-----------------------------------

Pamiętajcie, że dzieci mogą uczestniczyć w Smykofonii jedynie pod opieką rodziców. Honorujemy bilety wyświetlane na urządzeniach elektronicznych.

Czas trwania: 45 minut

Obsada

Wykonawcy:

Viola Łabanow- fortepian i prowadzenie koncertu

Elżbieta Drozdowska – flet

Zuzanna Elster – harfa

Izabela Buchowska-wiolonczela

Opinie naszych widzów (5)

 • 10,0/ 10

  Muzyka piękna mile Panie zachęcające dzieci do aktywnisvi-tancow, odpowiada pytaniami. Możliwość obcowania z profesjonalnymi instrumentami z bliska.

  Il.....@gm...il.com / 27 sierpnia 2022

 • 10,0/ 10

  super dla dzieci i rodzicow

  An.....@gm...il.com / 25 sierpnia 2022

 • 10,0/ 10

  Czas spędziliśmy niezwykle wartościowo. Nasze dzieci, które są zazwyczaj rozbrykane, słuchały koncertu jak zaczarowane. Polecamy z całego serca!

  ps.....@gm...il.com / 15 sierpnia 2022

 • 10,0/ 10

  Jak zawsze super :)

  mm.....@gm...il.com / 14 sierpnia 2022

 • 7,0/ 10

  Cześć. Cześć artystyczna była super:) Za dużo osób, zrobił się tłum i duszno. Trudno na aż tak długo skupić uwagę dziecka, wydaje mi się że powinno być co je bardziej zaangażuje:) Muzyka wtedy miałaby inna wartości i byłaby zabawa. Czy zastanawialiście się by zrobić program muzyczny dla dzieci z niepełnosprawnością? Rodzicom łatwiej byłoby wziąć udział, trudno jest przy zdrowych dzieciach. Nasza córeczka boi się skrzypiec, za głośne za wysokie dźwięki i już teraz wiemy że flet- boi się. Pianino, harfa, wiolonczela, gitara - szczególnie lubi.

  ka.....@....pl / 14 sierpnia 2022

Muzyka jest dla wszystkich - Fundacja na rzecz rozwijania muzykalności Polaków - Adres i dojazd

https://www.muzykajest.pl/

Kup bilet