Warsztaty artystyczne „Rodzina w formie” dla dzieci w wieku 7-12 lat - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

10,0 / 10

Warsztaty artystyczne „Rodzina w formie” dla dzieci w wieku 7-12 lat

Podczas warsztatów „Rodzina w formie” dzieci i opiekunowie wspólnie obejrzą wizerunki mitologicznych rzeźb w Królewskiej Galerii Rzeźby i Ogrodzie Oranżeryjnym. Dowiedzą się również, skąd bierze się gips i czym różni się od marmuru. W drugiej części spotkania wzorem artystów uczestnicy będę mogli wykonać własne szkice rzeźb oraz gipsowe kopie wybranego motywu lub ornamentu.

Zajęcia dostosowane są do potrzeb dzieci z niepełnosprawnościami sensorycznymi i intelektualnymi.

Terminy i tematy:

10.07 sobota g. 11.00: Natura

24.07 sobota g. 11.00: Ornament

7.08 sobota g. 11.00: Detal architektoniczny

21.08 sobota g. 11.00: Postać

Prowadzące: Dorota Stelmaszczyk-Szwed, Karina Madej

Karina Madej - Z wykształcenia filozofka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na wydziale Sztuk Wizualnych. Z zamiłowania animatorka kultury. Specjalizuje się w różnorodnych warsztatach twórczych, w tym medialnych dla dzieci i dorosłych. Na co dzień jest instruktorem edukacji plastycznej w Ośrodku Kultury Górna i edukatorką w Muzeum Łazienki Królewskie. Interesują ją związki i przeplatanie się filozofii i sztuki z życiem.

Dorota Stelmaszczyk-Szwed- graficzka, ilustratorka, absolwentka projektowania graficznego w Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie oraz Podyplomowego Studium Muzealniczego w Instytucie Historii Sztuki UW. Edukatorka w Muzeum Łazienki Królewskie. Na co dzień prowadzi lekcje muzealne i warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pracę z dziećmi uważa za niezwykle inspirującą i twórczą, lubi pracować na zasadzie wymiany myśli, umiejętności i pozytywnej energii. Zajmuje się również malowaniem obrazów.

Zwiastuny

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Bardzo ciekawy spektakl. Wspaniale przygotowany i interesująco dla maluchów prowadzony. W każdym momencie zrozumiały i przyswajalny. Wciągający dzieci, pobudzający wyobraźnię i chęć współpracy. Po prostu super. Dzieci rozradowane i uśmiechnięte wychodziły ze spektaklu, długo komentując wydarzenie.

    z......@....pl / 08 sierpnia 2021

Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie - Adres i dojazd

http://lazienki-krolewskie.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.