Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
  1. Jeśli chcesz wyszukać repertuar teatrów w Warszawie, wybierz w górnym rozwijanym menu nazwę miejscowości.
  2. Jeśli chcesz wybrać repertuar danego teatru w filtrach, wybierz nazwę szukanej instytucji.
  3. Wybierz zakres dat, aby zobaczyć, jaki będzie repertuar.
  4. Możesz również zawęzić wybór do wydarzeń z danego gatunku np. komedie albo do biletów w wybranej cenie np. do 40 zł.
  5. Jeśli chcesz znaleźć tylko bilety w promocyjnych cenach, zaznacz checkbox "Promocyjna cena".
  6. Korzystając z naszego serwisu, w łatwy sposób znajdziesz repertuar teatr Warszawa

Music BABY Art

MusicBABYart to zespół ludzi, którzy swoją miłością do muzyki pragną zarażać Maluchy już od najwcześniejszych momentów ich życia! Chcemy, by muzyka była obecna w życiu nas wszystkich, by stała się jego nieodzowną częścią i by sprawiała nam jak najwięcej radości!
Naszą misją jest rozwijanie muzykalności dzieci, a staramy się ją wypełniać prowadząc zajęcia umuzykalniające inspirowane metodą Gordona (tzw. Gordonki) dla niemowląt i dzieci do lat 3 na terenie całej Warszawy i jej okolic. Podczas zajęć Maluchy uczą się rozumieć i tworzyć muzykę, improwizować za pomocą swego najcenniejszego instrumentu, jakim jest głos!
Można się z nami spotkać nie tylko podczas zajęć - organizujemy cykliczne koncerty i audycje muzyczne dla całych rodzin, a zainteresowanych naszą metodą rodziców, nauczycieli przedszkolnych i żłobkowych, wychowawców i wszystkich pow. 15 roku życia, którym szczególnie bliska jest praca z dzieckiem w tym wieku, zapraszamy kilka razy w roku na nasze szkolenia z narzędzi pracy w oparciu o metodę Gordona!

Pamiętajcie - dzieci, które od pierwszych miesięcy życia mają kontakt z muzyką, pełniej się rozwijają, szybciej reagują na bodźce zewnętrzne i mają lepszy kontakt ze światem, a sam kontakt z muzyką jest dla nich przyjemnością i źródłem satysfakcji.

Repertuar Music BABY Art w Warszawie

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.