Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów

Music BABY Art

MusicBABYart to zespół ludzi, którzy swoją miłością do muzyki pragną zarażać Maluchy już od najwcześniejszych momentów ich życia! Chcemy, by muzyka była obecna w życiu nas wszystkich, by stała się jego nieodzowną częścią i by sprawiała nam jak najwięcej radości!
Naszą misją jest rozwijanie muzykalności dzieci, a staramy się ją wypełniać prowadząc zajęcia umuzykalniające inspirowane metodą Gordona (tzw. Gordonki) dla niemowląt i dzieci do lat 3 na terenie całej Warszawy i jej okolic. Podczas zajęć Maluchy uczą się rozumieć i tworzyć muzykę, improwizować za pomocą swego najcenniejszego instrumentu, jakim jest głos!
Można się z nami spotkać nie tylko podczas zajęć - organizujemy cykliczne koncerty i audycje muzyczne dla całych rodzin, a zainteresowanych naszą metodą rodziców, nauczycieli przedszkolnych i żłobkowych, wychowawców i wszystkich pow. 15 roku życia, którym szczególnie bliska jest praca z dzieckiem w tym wieku, zapraszamy kilka razy w roku na nasze szkolenia z narzędzi pracy w oparciu o metodę Gordona!

Pamiętajcie - dzieci, które od pierwszych miesięcy życia mają kontakt z muzyką, pełniej się rozwijają, szybciej reagują na bodźce zewnętrzne i mają lepszy kontakt ze światem, a sam kontakt z muzyką jest dla nich przyjemnością i źródłem satysfakcji.