Bajka o Siwobrodym Krasnalu - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy

5.0 / 10

Bajka o Siwobrodym Krasnalu

Bajka o Siwobrodym Krasnalu

Mazowiecki Teatr Muzyczny Dzieciom

3.03.2018 r., godz. 12.00

Bielańska Scena Kameralna

ul. Żeromskiego 29

DLA DZIECI!

Siwobrody Krasnal udziela rozmaitych porad oraz rozwiązuje problemy zwierząt zamieszkujących jego okolicę. Każdy bowiem ma jakiś defekt. Lis ma za długi ogon, jeż kolce, bóbr zęby. Krasnal tłumaczy, że to co martwi każde ze zwierząt, jest tak naprawdę jego wielkim atutem.

Każdej z postaci poświęcona jest osobna piosenka.

Krasnal pomaga dzieciom zrozumieć dlaczego się różnimy i zaakceptować siebie takimi jakimi jesteśmy. Rodzice znajdą w „Bajce o Siwobrodym Krasnalu” pomoc w odpowiadaniu na trudne pytania, w rytm bluesa i swingu lat 30 XX w. i muzyki latynoamerykańskiej.

Kompozycje wykorzystane w „Bajce o Siwobrodym Krasnalu” stworzyła i zaśpiewała Maria Holka. Autorem bajki i pomysłodawcą całości projektu jest Michał Błeszyński.

Czas trwania: 60 minut

Obsada

Sebastian Skoczeń

Jan Staszczyk

Aleksander Baszun

Maria Holka

Opinie naszych widzów (2)

  • 8.0/ 10

    spektakl był przeznaczony dla trochę starszych dzieci niż moja wnusia ,ale mimo to była zadowolona

    Iz.....@....pl / 14 March 2018

  • 2.0/ 10

    Brak relacji aktor widz

    ew.....@....pl / 05 March 2018

Mazowiecki Teatr Muzyczny

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury w Warszawie jest jednostką organizacyjną Samorządu Województwa Mazowieckiego - istnieje na kulturalnej mapie Warszawy od 25 kwietnia 2005 roku, kiedy to został powołany przez Sejmik Województwa Mazowieckiego. Pierwszym spektaklem zagranym na deskach Mazowieckiego Teatru Muzycznego była operetka „Zemsta nietoperze” w reżyserii Andrzeja Strzeleckiego. Pierwszym dyrektorem Mazowieckiego Teatru Muzycznego był Włodzimierz Izban, zaś obecnie funkcję tę pełni Iwona Wujastyk. Główna siedziba Mazowieckiego Teatru Muzycznego znajduje się w Warszawie przy ul. Goplańskiej 42.

Repertuar Mazowieckiego Teatru Muzycznego jest niezwykle bogaty. Mazowiecki Teatr Muzyczny oferuje przede wszystkim wiele koncertów, które są ważną częścią jego repertuaru - najistotniejsze z nich to m. in. "Polscy tenorzy pamięci Jana Kiepury", "Koncert Urodzinowy Ireny Santor", "Koncert - Operetka Warszawiakom na Wielkanoc" i wiele innych. Oprócz klasycznego repertuaru w Mazowieckim Teatrze Muzycznym zobaczyć możemy również wiele spektakli, monodramów, recitali.

Mazowiecki Teatr Muzyczny ma na swoim koncie również 6 albumów, zaś dwa z nich - "Polscy tenorzy pamięci Jana Kiepury" i "Muzyka polskiego baroku" - były nominowane do nagrody Fryderyka.

Mazowiecki Teatr Muzyczny zajmuje się również organizacją dwóch ważnych wydarzeń muzycznych - jednym z nich jest Koncert Noworoczny MTeatr, który co roku odbywa się 1 stycznia w sali koncertowej Filharmonii Narodowej. Podczas Koncertów Noworocznych w Mazowieckim Teatrze Muzycznym występowało wielu wspaniałych muzyków m. in. Tadeusz Strugała, Alicja Węgorzewska, Wiesław Ochman, Iwona Hossa i wielu innych. Mazowiecki Teatr Muzyczny dodatkowo jest organizatorem gali rozdania Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury, która jest jedyna galą łączącą wszystkie teatry muzyczne w Polsce.

Mazowiecki Teatr Muzyczny korzysta z kilku scen - Bielańskiej Sceny Kameralnej przy ul. Żeromskiego 29 w Warszawie, Teatru Palladium przy ul. Złotej 9, Studia Koncertowego Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego przy ul. Modzelewskiego 59, Filharmonii Narodowej przy ul. Jasnej 5.

Bilety do Mazowieckiego Teatru Muzycznego kupić można przez internet za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej teatru, a także w kasie teatru.

Adres i dojazd

http://mteatr.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.8
Średnia ocena
Cała nasza rodzina była zachwycona- zabawny, mądry ,wzruszający i dodatkowo muzyka na żywo,rewelacja
- Agnieszka

Dziś / 16:00

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci
8.7
Średnia ocena
Magiczny i niezwykły, zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.
- Beata

02.12 / 11:00

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci
9.3
Średnia ocena
Rewelacyjna scenografia i gra aktorów!
- Natan

Dziś / 11:00

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.