Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
  1. Jeśli chcesz wyszukać repertuar teatrów w Warszawie, wybierz w górnym rozwijanym menu nazwę miejscowości.
  2. Jeśli chcesz wybrać repertuar danego teatru w filtrach, wybierz nazwę szukanej instytucji.
  3. Wybierz zakres dat, aby zobaczyć, jaki będzie repertuar.
  4. Możesz również zawęzić wybór do wydarzeń z danego gatunku np. komedie albo do biletów w wybranej cenie np. do 40 zł.
  5. Jeśli chcesz znaleźć tylko bilety w promocyjnych cenach, zaznacz checkbox "Promocyjna cena".
  6. Korzystając z naszego serwisu, w łatwy sposób znajdziesz repertuar teatr Warszawa

Mazowiecki Teatr Muzyczny

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury – Kino Praha, ul. Jagiellońska 26, Warszawa

Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury w Warszawie powstał w kwietniu 2005 roku, dzięki decyzji Sejmiku Województwa Mazowieckiego. W pierwszych latach swojej działalności nazywany był „Operetką”. Z powstaniem i rozwojem teatru nierozerwalnie związana jest postać Włodzimierza Izbana - śpiewaka, pomysłodawcy i pierwszego dyrektora instytucji, który przede wszystkim dbał o zachowanie na warszawskiej scenie specyficznego, lubianego przez publiczność gatunku, jakim jest operetka oraz zachowanie dziedzictwa wielkich jego sław.

Obecnie - od 17 października 2016 r. - dyrektorem teatru jest Iwona Wujastyk. Jej celem, poza pokazaniem i przekonaniem do operetki współczesnej publiczności, stało się doprowadzenie do posiadania przez teatr własnej sceny, co zakończyło się sukcesem i obecnie stała siedziba teatru mieści się przy ul. Jagiellońskiej 26 na warszawskiej Pradze.
Nowemu miejscu nadano wyjątkowy artystyczny charakter, skierowany do szerokiego grona odbiorców. To właśnie tutaj, w jednej przestrzeni spotyka się bogata oferta wydarzeń muzycznych i teatralnych, z klimatem studyjnych seansów filmowych.

Mazowiecki Teatru Muzyczny oferuje swoim odbiorcom zarówno repertuar operetkowy, jak i musicalowy, nie zapominając przy tym także o najmłodszych Widzach. Ważnym elementem działalności instytucji są również koncerty. Teatr wykreował i jest organizatorem dwóch bardzo ważnych wydarzeń muzycznych. Są to: Koncert Noworoczny Mazowieckiego Teatru Muzycznego w Filharmonii Narodowej, Królewski Koncert w Dniu Kobiet na Zamku Królewskim oraz gala rozdania Teatralnych Nagród Muzycznych im. Jana Kiepury.

Repertuar Mazowiecki Teatr Muzyczny w Warszawie

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.