Tata bez krawata - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

10,0 / 10

Tata bez krawata

TATA BEZ KRAWATA to spektakl przeznaczony dla widzów 6-13 lat. W treść przedstawienia wplecione są sztuczki iluzjonistyczne.

To odpowiedź na największą a jednocześnie najprostszą potrzebę dzieci: żeby rodzice, mimo swojego zabiegania, znajdowali dla nich czas. Dzieci chcą NAS- rodziców- i prawdziwie wspólnie spędzonego czasu. Doskonale wiemy na jakich ludzi maja wyrosnąć, one natomiast no cóż… wyrosną na naszym przykładzie!

Na ulicy Zakręconego Zaułka 7 mieści się instytut TaBeKra, który bierze pod swe skrzydła zgłoszonych przez dzieci rodziców. Pewnego dnia sztukmistrzyni Gaja diagnozuje u taty bliźniaków niebezpieczną chorobę. To pracoholotatulioza pospolita! Zdaje się, że nadużywał w domu zwrotów: „Później!”, „Nie mam czasu!”, „Zawracasz mi głowę!” „Pobaw się sam!”. Mimo tego że Gaja w typowy dla siebie abstrakcyjny sposób zabiera się do pracy, niespodziewane pojawiają się komplikacje: iluzja wymyka się spod kontroli, pojawia się podstępny ptak Tabekratus i niesforna fretka! Czy wszystko się powiedzie, skoro została tylko garstka czasu?

Spektakl dla dzieci powyżej 6. roku życia

Na scenie występuje Ewa Gorzelak, Zbigniew Dziduch.

Czas trwania: 45 minut

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    spektakl b.dobry podobal sie dzieciom.

    ma.....@gm...il.com / 03 lutego 2020

Mazowiecki Instytut Kultury - Adres i dojazd

ul. Elektoralna 12
00-139 Warszawa

https://www.mik.waw.pl/warszawa/

Kup bilet