WARIATKA Z CHAILLOT wg Giraudoux - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy

10,0 / 10

WARIATKA Z CHAILLOT wg Giraudoux

Sztuka Jeana Giraudoux, jednego z najciekawszych francuskich dramaturgów, związanego ze słynnym reżyserem Louisem Jouvetem, ma postać ludowej baśni wyrażającej obawy i nadzieje człowieka połowy XX wieku, ale niejednoznaczność utworu pozwala na jego nowe interpretacje.

Przedstawienie w reżyserii Aleksandry Jankowskiej, scenografia i kostiumy Hanna Mrozowska, opracowanie muzyczne i akompaniament Piotr Pardela, choreografia Kinga Jakubowska, Daria Sadowska.

Realizacja

Scenariusz i reżyseria: Aleksandry Jankowskiej

Scenografia i kostiumy: Hanna Mrozowska

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    aktorki i aktorzy super. Pełen podziw

    kr.....@gm...il.com / 01 października 2018

Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji. Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami

Adres i dojazd

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

10,0
Średnia ocena

13.05 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9,2
Średnia ocena
Uśmiałam się do łez
- Justyna

Jutro / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
10,0
Średnia ocena

25.04 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.