Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
  1. Jeśli chcesz wyszukać repertuar teatrów w Warszawie, wybierz w górnym rozwijanym menu nazwę miejscowości.
  2. Dzięki filtrom możesz wybrać konkretny gatunek, datę, muzeum, koncert czy teatr. Repertuar Warszawa możesz też sortować po dacie, ocenie lub popularności.
  3. Jeśli chcesz wybrać repertuar konkretnego teatru, muzeum, czy innej instytucji kultury, wybierz nazwę szukanej instytucji.
  4. Możesz wybrać zakres dat, aby zobaczyć, jaki będzie repertuar w określonym czasie.
  5. Jeśli chcesz znaleźć tylko bilety w promocyjnych cenach, zaznacz checkbox "Promocyjna cena".
  6. Korzystając z naszego serwisu, w łatwy sposób znajdziesz repertuar teatrów Warszawa.

Loch Camelot

ul. Świętego Tomasza 17, Kraków

Loch Camelot mieści się od lat przy ul. Św. Tomasza 17 w Krakowie, w przepięknych zabytkowych piwnicach pod cieszącą się wielką popularnością „kultową”
Cafe Camelot. Teatr prezentuje kameralne spektakle muzyczne, kabaretowe, monodramy, organizuje na swej scenie recitale i koncerty. Miejsce to łączy bogatą tradycję atmosfery Krakowa z najlepszym wykonawstwem, prezentuje wysoki poziom i tradycyjną rozrywkę w najlepszym tego słowa znaczeniu. Tradycją jest sobotni spektakl kabaretowo – muzyczny o godz. 20:00, w którym bierze udział cały zespół Teatru. LOCH CAMELOT – to miejsce niezwykle popularne , mające grono swych fanów, zarówno wśród krakowian, jak i widzów polskich i całego świata. Znajduje się też na mapie ”obowiązkowych” miejsc, polecanych przybywającym i zwiedzającym Kraków turystom. LOCH CAMELOT powstał w Krakowie w październiku 1991 roku jako nieformalne artystyczne stowarzyszenie twórców różnych dyscyplin, w latach 1991 – 2016 działał jako Kabaret Loch Camelot, Scena „Teatr Loch Camelot” powstała w 2013 roku, jest kontynuacją tradycji artystycznych miejsca.

Bilety i wejściówki do Teatru Loch Camelot w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl

Repertuar Loch Camelot w Warszawie

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.