Oczekiwane Pokolenie | Krakowska Noc Teatrów - zdjęcie

Oczekiwane Pokolenie | Krakowska Noc Teatrów

"Oczekiwane Pokolenie" Jana Korwin-Kochanowskiego. Link do bezpłatnej transmisji znajdziesz na stronie Youtube: KLIKNIJ TUTAJ

Sztuka opowiada o Karolu Wojtyle zanim został Świętym Janem Pawłem II. Ze względu na zainteresowania teatralne Karola Wojtyły, pokazuje także aktorskie przesądy, których aktorzy przestrzegają także w dzisiejszych czasach. W spektaklu widz znajdzie ciekawostki z życia Karola Wojtyły, m.in. zamiłowanie do sportu oraz wiele cytatów „Naszego Papieża”. Spektakl pokazuje siłę przebaczenia oraz łączenia pokoleń, które mimo różnic potrafią mówić jednym językiem.

Sztuka rozgrywa się w garderobie, przed próbą generalną „Tryptyku rzymskiego” oraz już faktycznie na teatralnych deskach. Jednak tuż przed wyjściem na scenę okazuje się, iż reżyser jeszcze nie dojechał i próba generalna „wisi na włosku” … Po zawirowaniach w zespole aktorskim, dyrektor wzywa„na dywanik”. Czy premiera się odbędzie…?

Ta sztuka to lekcja historii o wybitnym Polaku, Jego zasługach dla kraju i świata, ale przede wszystkim dawka informacji przekazana w niekonwencjonalny sposób. Jest to spektakl komediowy przeznaczony dla młodzieży w każdym wieku, na którym można się wzruszyć, ale i serdecznie pośmiać.

Na scenie występuje Agata Darnowska, Jan Korwin-Kochanowski, Renata Pałys, Marek Wolny.

Realizacja

Autor scenariusza i reżyser: Jan Korwin-Kochanowski

Krakowski Teatr Komedia - Adres i dojazd

http://www.krakowski-teatr-komedia.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.