Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów

Krakowski Teatr Komedia

Krakowski Teatr Komedia funkcjonuje od 2012 roku. Krakowski Teatr Komedia początkowo funkcjonował jako teatr objazdowy po całej Polsce; obecnie spektakle KTK odbywają się głównie w Krakowie oraz Warszawie, aczkolwiek na zaproszenie teatr rozszerza swą działalność na inne miasta w Polsce. Dotychczas wydarzenia KTK odbywały się w między innymi na Mazurach, w Sopocie, Pułtusku, Karpaczu czy Wiśle.
W repertuarze krakowskiego Teatru Komedia znajdują się najlepsze polskie komedie autorstwa Aleksandra Fredry czy Jana Jakuba Należytego. W 2017 roku teatr otrzymał prestiżową nagrodę laureata w XXVII edycji konkursu „TERAZ POLSKA” za „działalność związaną z produkcją i wystawianiem przedstawień artystycznych”. Ambasadorem Krakowskiego Teatru Komedia był Zbigniew Wodecki, z tego względu to właśnie jemu zadedykowano odebraną statuetkę. W 2018 Krakowskiemu Teatrowi Komedia przyznano również „Pegaza Biznesu” z ramienia Towarzystwa Biznesowego S.A.
Prezeską Zarządu Spółki odpowiedzialną za działalność teatru jest Anna Stasiak-Apelska.

Bilety i wejściówki do Krakowskiego Teatru Komedia w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl

Repertuar Krakowski Teatr Komedia w Krakowie

Brak wydarzeń spełniających kryteria wyszukiwania.