Ośrodek wypoczynkowy - zdjęcie

Średnia ocena

15 oddanych głosów

6.8 / 10

Ośrodek wypoczynkowy

W nowej rzeczywistości, w miejscu obecnej awangardowej sceny teatralnej mieści się jeden z ośrodków wypoczynkowych - miejsc relaksu i warunkowania społecznego powstałych dzięki Narodowemu Programowi Zbiorowego Wypoczynku. Ośrodek ten, podobnie jak pozostałe tego typu placówki wychodzi naprzeciw pragnieniom towarzyszącym każdemu obywatelowi. Potrzebie świętego spokoju, nieangażowania się w cudze sprawy, zadbania o własny interes i komfort. Pobyt w ośrodku pomoże zapomnieć o wszystkim tym, co nie jest dla kuracjuszy przyjemnością, odnaleźć swoje skrywane potrzeby.

Dzięki ośrodkom wypoczynkowym można nareszcie poczuć szczerą ulgę. Wszystkie decyzje zostały już podjęte, wszystkie sprawy załatwione, sytuacja wewnętrzna i zewnętrzna jest stabilna, a dobrobyt jest na wyciągnięcie ręki. Czas odpocząć.

darowiznom i zbiórce za pomocą platformy polakpotrafi.pl

DZIĘKUJEMY!

Czas trwania: 90 minut
Źródło zdjęcia: fot. Rafał Paradowski

Obsada

reżyseria: Anna Smolar

tekst: Michał Buszewicz

dramaturgia: Michał Buszewicz, Anna Smolar

scenografia i kostiumy: Anna Met

wideo i foto: Rafał Paradowski

montaż: Michał Czarnecki

asystentka reżyserki: Alicja Kobielarz

obsada:

Marta Ścisłowicz

Andrzej Konopka

Sonia Roszczuk

Maciej Pesta

Jan Sobolewski

Małgorzata Witkowska

głos Jaśminy Polak

scenografia i kostiumy: Anna Met

wideo i foto: Rafał Paradowski

montaż: Michał Czarnecki

asystentka reżyserki: Alicja Kobielarz

obsada:

Marta Ścisłowicz

Andrzej Konopka

Sonia Roszczuk

Maciej Pesta

Jan Sobolewski

Małgorzata Witkowska

głos Jaśminy Polak

Realizacja

Produkcja: Komuna// Warszawa & Katarzyna Koślacz

Opinie naszych widzów (5)

 • 10.0/ 10

  Uważam, że ocenianie punktowe to czysty debi..zm. Niestety żyjemy w takich czasach. Ten spektakl jest napewno godny polecenia.

  g......@....pl / 04 December 2017

 • 9.0/ 10

  Bardzo dobry spektakl przy minimalizacji środków.

  to.....@gm...il.com / 03 December 2017

 • 8.0/ 10

  Smutna wizja możliwej przyszłości podczas oglądania której trudno przestać się śmiać. Rewelacyjni Sonia Roszczuk, Jan Sobolewski i Andrzej Konopka ale i cała reszta obsady z szczególnym naciskiem na hipnotyzujący głos Jaśminy Polak.

  Jo.....@gm...il.com / 12 December 2017

 • 8.0/ 10

  Bardzo dobry. Mocny, wyrazisty głos za społeczeństwem obywatelskim. Jeśli nie będziemy aktywni, nie będziemy bronić tego, co dla nas ważne,, zajmie się nami Narodowy Program Zbiorowego Wypoczynku.

  mo.....@gm...il.com / 05 December 2017

 • 5.0/ 10

  Opis spektaklu był obiecujący. Ciekawy pomysł, ale niewykorzystany.

  ka.....@....pl / 03 December 2017

Komuna// Warszawa

Komuna// Warszawa (dawniej: komuna Otwock) powstała w 2009 roku - to jeden z najważniejszych teatrów niezależnych, który eksperymentuje na styku sztuk performatywnych, wideoinstalacji i muzyki.

Repertuar Teatru Komuna// Warszawa ma charakter wyjątkowy. Oprócz własnych spektakli prezentowane tu są cykle kuratorskie, produkcje innych artystów i spektakle gościnne. Swoje prace wyprodukowali i pokazywali tu m.in. Akademia Ruchu, Monika Strzępka i Paweł Demirski, Krzysztof Skonieczny, Marcin Liber, Paweł Passini, Krzysztof Garbaczewski i Marcin Cecko, Iwona Pasińska, Agata Siniarska, Mikołaj Mikołajczyk, Weronika Szczawińska, Wojtek Ziemilski, Markus Orhn, Marta Ziółek, Iza Szostak, Magda Jędra, Weronika Pelczyńska.

Cyklem kuratorskim prezentowanym w latach 2016-2017 jest Mikro Teatr Tomasza Platy, który spotkał się ogromnym zainteresowaniem publiczności i ciepłym przyjęciem krytyków. W cyklu swe prace pokazali m.in: Anna Smolar, Paweł Łysak, Michał Borczuch, Justyna Sobczyk, Iga Gańczarczyk, Marin Liber, Anna Karasińska, Romuald Krężel.

Spektakle, które wystawiane były przez teatr Komuna// Warszawa, zobaczyć można było również na wielu festiwalach międzynarodowych m. in. w Edynburgu, Moskwie, Nowym Jorku, Teheranie i wielu innych miejscach na całym świecie.

Najważniejsze przedstawienia Komuna// Warszawa to m. in. „Bez tytułu”, „Design/Gropius”, „Perechodnik/Bauman”, „Przyszłość świata”, „Księgi”, „Sierakowski”„ Atatürk, albo dlaczego pojechałem do Istambułu”, „Paradise Now? Re//Mix Living Theatre”, „Tocqueville. Życie codzienne po Wielkiej Rewolucji”, "Terry Pratchett. Nauki Społeczne", "Projekt B.R.I.N."

Komuna// Warszawa jest także inicjatorem i producentem innych wydarzeń, w tym: projektów dla mieszkańców Kamionka (Muzeum Społeczne), akcji, dyskusji, pokazów i koncertów.

Siedziba teatru Komuna// Warszawa jest dobrze skomunikowana: znajduje się w kamienicy przy ul. Lubelskiej 30/32 na południowopraskim Kamionku, przy Dworcu Wschodnim; ok. 8 min. pieszo od stacji metra Stadion i 5 min. od tramwajów, autobusów zatrzymujących się przy Teatrze Powszechnym. W okolicy łatwo znaleźć miejsce do parkowania.

Bilety to teatru Komuna// Warszawa kupić można przez internet za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl lub w kasie teatru, która czynna jest na 15 minut przed rozpoczęciem spektaklu - w miarę dostępności miejsc.

Adres i dojazd

ul. Lubelska 30/32

http://komuna.warszawa.pl/pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.1
Średnia ocena
Świetny spektakl! Polecam!
-

03.01 / 19:00

04.01 / 19:00

Gatunek: Dramat
8.6
Średnia ocena

19.12 / 19:00

07.01 / 17:00

+ dostępnych 1 innych terminów

Gatunek: Dramat
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.