Antysylwester 2019 - zdjęcie Antysylwester 2019 - zdjęcie Antysylwester 2019 - zdjęcie Antysylwester 2019 - zdjęcie Antysylwester 2019 - zdjęcie

Antysylwester 2019

Anty-Sylwester: Benefit na Radio Kapitał!

31.12.2019

Komuna/Warszawa, ul. Lubelska 30/32

Bilety:

40 zł - przedsprzedaż

50 zł - na bramce w dniu imprezy

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/814328359001435/

***

Wcale nie uważamy, że ostatni dzień roku jest ważniejszy od pozostałych, a zmiana

w kalendarzu powodem do imprezowego szału. Zgodnie z tradycją Komuny/Warszawa obchodzimy w tym roku Anty-Sylwestra, bo mamy to! Pierwsze, zbudowane całkowicie oddolnie, niezależne społecznościowe radio, którego tak bardzo nam brakowało! Istniejemy już pół roku, a zapał do robienia rzeczy razem nie mija. Mamy mnóstwo pomysłów, planów

i energii na rok 2020.

Powitaj nowy rok razem z Radiem Kapitał na Anty-Sylwestrze z misją!

Cały dochód z imprezy przeznaczymy na pokrycie kosztów działania radia

(przede wszystkim nowej, funkcjonalnej i atrakcyjnej wizualnie strony internetowej). Zapraszamy!

więcej: www.komuna.warszawa.pl

https://www.facebook.com/radiokapital/

UWAGA! Tylko dla osób pełnoletnich!

***

Radio Kapitał to nowoczesna platforma wymiany myśli i dźwięków, prezentująca autorskie audycje o kulturze, literaturze i sztuce oraz muzyce w najróżniejszych gatunkach.

Radio Kapitał to odpowiedź na potrzebę stworzenia niezależnej przestrzeni ekspresji, oddolnego działania – nie dla zysku, lecz dla osobistej satysfakcji oraz społecznej korzyści.

W jego współtworzenie angażują się rozmaite kolektywy działające na styku muzyki, kultury i aktywizmu, inicjatywy kulturalne, kluby i wydawnictwa, ale również jednostki, entuzjaści radia, dźwiękowcy, twórcy, DJ-e i DJ-ki.

“Ja nie mam nic, ty nie masz nic - zakładamy radio”. Jako radio społecznościowe Radio Kapitał buduje się bazując na społecznym akcjonariacie. Każdy akcjonariusz

i akcjonariuszka zyskuje prawo do udziału w zebraniach, a tym samym decydowaniu o przyszłości i polityce Radia. Obecnie studio radiowe mieści się w Muzeum Sztuki Nowoczesnej na ul. Pańskiej 3 w Warszawie, ale od nowego roku zyska pełną autonomię przenosząc się do Komuny/Warszawa. Powstanie tym samym nowe, eksperymentalne studio nagrań oraz przestrzeń pod organizację wydarzeń, koncertów i spotkań.

Nadajemy audycje na żywo, podcasty tworzone z myślą o naszej ramówce, a także rozmaite nagrania archiwalne. Radia Kapitał można słuchać 24 godziny na dobę za pośrednictwem strony internetowej (www.radiokapital.pl). Obecnie intensywnie pracujemy nad jej nową, rozbudowaną odsłoną, której symboliczna premiera odbędzie się podczas radiowego Anty-Sylwestra w Komunie/Warszawa.

Radio Kapitał ma już pół roku! Anty-Sylwester będzie również okazją do świętowania pełnych 6. miesięcy działania radia oraz założenia Stowarzyszenia Radio Kapitał, dającego możliwość aplikowania o granty i dotacje. Radio Kapitał rozwija się i rozrasta. Kolejne miesiące będą jeszcze lepsze!

Zapraszamy do odwiedzenia naszych fanpage’y na Facebooku (https://www.facebook.com/radiokapital/) oraz Instagramie (https://www.instagram.com/radio_kapital/), a także do odsłuchu archiwalnych audycji publikowanych na platformie Mixcloud (https://www.mixcloud.com/radiokapital/).

Obsada

SCENA I

Synergia

Eduarda Bones (Pinku Room)

I uszko I

Mondoj Diskestro

WIDMA

Pleśniawa b2b a-psik

wizja: PUSSYMANTRA

SCENA II

Gąsiu: Patriarchy Queen, premiera!

oprawa wizualna Krzysztof Sierpiński / Glitter Confusion

oprawa audio Aldona Relax / Ciężki Brokat

kostiumy Sylwia Szefer

UWAGA! Tylko dla widzów pełnoletnich!

Eliza Krakówka

Bubbles

NØIR

Frank Wodorost

Filip Lech

R. Kamionek

Ryterski

SCENA III

fuckcouture takeover:

szkoda

𝙉𝙊 𝙋𝙇𝙎 𝙉𝙊

KXLT

MESTIÇO takeover:

brzask

dogheadsurigeri

DJ Smakowita Pajda

Lensk b2b special guest: GRAŃ

Luksja Sound

T Raindrop

Yaxuriyamilex

SCENA IV

Alex Kiasma

DJ Profesor

Komuna Warszawa - Adres i dojazd

ul. Emilii Plater 31

http://komuna.warszawa.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.