Żony Wilanowa - zdjęcie

Średnia ocena

34 oddanych głosów

8,6 / 10

Żony Wilanowa

Miało je Stepford, ma Hollywood, będzie miał i Wilanów. Żony swoich mężów: bogate, znudzone, osamotnione: chcą od życia znacznie więcej!

Maria Kazimiera Leszczyńska, Elizabeth Helen Milanowska i Aleksandra z Potockich Krzycka. Wściekle bogate i doskonale zrobione. Ze swoimi pieniędzmi i chirurgicznie doskonałą urodą mogłyby podbić świat, a przynajmniej tak im się wydaje. Niestety utknęły: w swoich małżeństwach (nieraz lekkomyślnie opatrzonych intercyzą), w swoich przestronnych rezydencjach przy ul. Królowej Marysieńki lub apartamentach w Zatoce Czerwonych Świń, a przede wszystkim – w Wilanowie.

Ich dni niewiele się od siebie różnią: poranny pilates, pieczenie tartaletek z kremem pâtissière i świeżymi malinami na spotkanie osiedlowego klubu książki, wizyta u manicurzystki. W weekendy – spacer po pobliskim kompleksie pałacowym, zakupy w Powsinie, msza w Świątyni Opatrzności Bożej. Rutyna nudą pogania… Tymczasem Żony Wilanowa chcą od życia znacznie więcej!

Piątkowe premiery w Klubie Komediowym to cykl improwizowanych spektakli obyczajowych, które z przymrużeniem oka opowiedzą na aktualne życiowe problemy współczesnych, wielkomiejskich i z reguły przepracowanych 30-latków. Przebieg spektaklu będzie improwizowany, tj. wymyślany i grany na bieżąco na oczach publiczności, bez wcześniejszego scenariusza czy przygotowanych bohaterów.

Opinie naszych widzów (9)

 • 10,0/ 10

  Dawno tak się nie uśmiałam jak na spektaklu "Żony Wialnowa"!!

  iz.....@....pl / 25 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Wspaniały! Już dawno tak świetnie się nie bawiłam! Do dziś z koleżanką wspominamy! Aktorzy wspaniali!

  ju.....@....pl / 05 kwietnia 2019

 • 10,0/ 10

  Wraz z czterema innymi Żonami z Wilanowa wybrałyśmy się na spektakl. Choć same nie do końca wpisujemy się w ekskluzywny charakter osiedla, to na codzień spotykamy "Judyty". Nie mieszkamy w części willowej, więc Helenita nie była nam tak bliska :D

  ka.....@be...sy.pl / 12 marca 2019

 • 9,0/ 10

  Super humor, kontakt z publicznością, rewelacja! Z chęcią wybiorę się na inny spektakl!

  iw.....@gm...il.com / 25 maja 2019

 • 9,0/ 10

  Improwizacja ciekawa. Całkiem zabawna :)

  ta.....@tl...ng.pl / 04 kwietnia 2019

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8,5
Średnia ocena
Świetny, energetyczny performance od pierwszej do ostatniej minuty!
- Aleksandra

29.06 / 21:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
8,2
Średnia ocena

Jutro / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8,9
Średnia ocena
Rewelacja. Świetne miejsce, wspaniali ludzie, a już sam spektakl ponad wszelkie pochwały!
- Ewa

Dziś / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.