Zima w mieście – czyli polskie Aspen na Szczęśliwicach - zdjęcie

Średnia ocena

16 oddanych głosów

9.1 / 10

Zima w mieście – czyli polskie Aspen na Szczęśliwicach

Zima w mieście – czyli kulturalna alternatywa dla wyjazdów na narty, podana w zabawny, błyskotliwy i przewrotny sposób. Zafunduj sobie polskie Aspen i zamiast ferii wybierz improwizację.

Dostałeś urlop w styczniu, ale nie masz za co wyjechać? Albo właśnie masz oszczędności, ale – ponieważ jesteś najmłodszy stażem i/albo najmniej zorientowany w korporacyjnych podstępach – nie dostaniesz urlopu w tym najbardziej rozchwytywanym terminie? Może nie masz z kim zostawić psa? Albo nie masz z kim jechać... Może rodzice po zeszłorocznym przypale nie chcą cię wysłać na zimowisko? A może po prostu zakuwasz do sesji? Tak czy inaczej: UTKNĄŁEŚ W MIEŚCIE. Do tego nie ma śniegu, a wszyscy Twoi znajomi wrzucają zdjęcia na Instagrama, jak świetnie bawią się na stoku...

Możesz zamknąć się w domu i po raz kolejny obejrzeć powtórkę na Netfliksie. Możesz, ale zawsze możesz też sprawdzić, czy Górka Szczęśliwicka to nie polskie Aspen.

Przyjdź do Klubu Komediowego, gdzie zagramy spektakl improwizowany inspirowany zarówno wspaniałymi relacjami na FB z zimowych wyjazdów znajomych, jak i wspomnieniami z minionych najbardziej/najmniej udanych ferii i urlopów, a także najgorszymi pomysłami na spędzanie zimy w mieście. My też zostaliśmy w Warszawie... A z braku innych planów, ten wydaje się najlepszy. A po wszystkim napijemy się grzanego wina, założymy zimowe czapki i zrobimy sobie wspólną fotę na fejsa. Razem zrobimy sobie zimę w mieście.

Źródło zdjęcia: Wikimedia, autor: Ernst Halberstadt

Opinie naszych widzów (5)

 • 10.0/ 10

  Świetny spektakl, tylko pozazdrościć kreatywności aktorom!

  uk.....@gm...il.com / 18 January 2018

 • 10.0/ 10

  Fantastyczny humor i pełen profesjonalizm. Byłam pierwszy raz i na pewno wrócę.

  ed.....@gm...il.com / 14 January 2018

 • 10.0/ 10

  Było świetnie! Ubawiłam się do łez :)

  ba.....@gm...il.com / 14 January 2018

 • 9.0/ 10

  Bardzo dobry spektakl. Jedyne zastrzeżenie- za dużo dowcipów odnoszących się do picia alkoholu. Niepotrzebne to jest widząc ile młodzi ludzie dziś piją. :)

  ma.....@....pl / 15 January 2018

 • 9.0/ 10

  Dużo radości i zachwyt nad zdolnościami aktorów! Dzięki!

  Ho.....@ya...oo.com / 14 January 2018

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

Klub Komediowy
ul. Nowowiejska 1
00-001 Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.9
Średnia ocena
Gorąco polecam! mnóstwo śmiechu, chłopaki naprawdę dają radę!
- Małgorzata

08.02 / 21:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
9.7
Średnia ocena

14.02 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
9.6
Średnia ocena
Jeżeli komuś brakowało w impro prawdziwego aktorstwa, lub komuś w teatrze brakowało improwizacji - to jest rozwiązanie!
- Ania

22.01 / 21:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

7.5
Średnia ocena
Aktorzy w świetnej formie, wszystko co powiedzieli bawiło podwójnie
- Karolina

19.01 / 23:30

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
8.9
Średnia ocena
Świetny spektakl! scenariusz bardzo realistyczny
- Dorota

19.01 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.