„(Wyjątkowo) drogi Święty Mikołaju…” – mikołajkowy spektakl dla dzieci z Grzegorzem Kasdepke - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy

9,5 / 10

„(Wyjątkowo) drogi Święty Mikołaju…” – mikołajkowy spektakl dla dzieci z Grzegorzem Kasdepke

Tego roku zapowiada się wyjątkowo drogi Święty Mikołaj (o czym zapewne przekonają się bardziej rodzice niż dzieci). Dlatego, aby staruszek niczego nie pomylił i na przykład nie przywiózł mniej, niż zażyczyły sobie wasze pociechy w liście do Mikołaja, zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na mikołajkowy spektakl z gościnnym udziałem Grzegorza Kasdepke! Nasz gość zdradził nam, że już zdarzało mu się być rzecznikiem Świętego Mikołaja – otrzymał nawet w tej sprawie maile od swoich młodych czytelników. :-) Podczas naszego spektaklu przywoła jedną z takich wiadomości, a także przeczyta fragment ze swojej książki i przytoczy anegdotkę ze spotkania autorskiego – a wszystko to posłuży komikom z Klubu Komediowego do zagrania serii improwizowanych scen, zainspirowanych dodatkowo przez widzów. W ten sposób wspólnie przypomnimy Gwiazdorkowi z Laponii (a więc i zgromadzonym na widowni rodzicom, dziadkom, ciociom i wujkom), że czekają tu na niego wyjątkowo grzeczne dzieci. :-)

Grzegorz Kasdepke – autor bestsellerowych książek dla dzieci i młodzieży, publicysta. Zdobywca nie tylko nagród, lecz i prestiżowych tytułów (np. Ambasadora Polszczyzny) oraz honorowych odznaczeń, których honorowo nie odbiera (np. Gloria Artis, które musiałby przyjąć z rąk ministra Piotra Glińskiego). Kawaler Orderu Uśmiechu – choć żonaty. Jego „Detektyw Pozytywka” został w tym roku wybrany przez Fundację ABC „Cała Polska czyta dzieciom” książką dwudziestolecia! 

Wydarzenie dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat oraz ich opiekunów.

____________________________________________________________________

W związku z bieżącymi obostrzeniami pula biletów została zwiększona o bilety dla osób posiadających unijny certyfikat COVID. Osoby, które wybiorą tę taryfę, są zobowiązane do okazania odpowiedniego dokumentu obsłudze teatru.

Czas trwania: 50 minut
Źródło zdjęcia: | fot. Maciej Zienkiewicz

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Fajna inicjatywa, wprowadzenie dzieci w świat impro, super kontakt z dzieciakami, polecam!

    sk.....@gm...il.com / 06 grudnia 2021

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.