Wideoteka nocnego człowieka: rok 2017 w improwizowanych piosenkach - zdjęcie

Średnia ocena

5 oddanych głosów

9.6 / 10

Wideoteka nocnego człowieka: rok 2017 w improwizowanych piosenkach

Wieczór muzycznych hitów podsumowujących rok 2017, śpiewanych i wymyślanych na żywo! Wizyta Trumpa w Polsce, zatrzymanie Dody, hygge, Świeżaki, fidget spinnery, XD – tym żyli Polacy w 2017, i o tym usłyszycie piosenki

Rok 2017 obfitował w wiele doniosłych wydarzeń. Jedne miały wydźwięk ogólnoświatowy, inne zatrzęsły w posadach naszą polską lepianką, a jeszcze inne – niemal niezauważone – zdarzyły się nam. Dedykujemy Wam ten wieczór improwizowanych piosenek o hygge, Świeżakach, okularach VR, fidget spinnerach, czy o najsłynniejszych polskich parach braci (Golec) i sióstr (Godlewskich).

Usłyszycie najważniejsze hity, które nie powstały w 2017, a mówią o minionym roku! Na naszej liście przebojów m.in.

„Zakorkuję Twoją stolicę”, czyli hip-hopowy hit o wizycie Trumpa w Polsce

„Dżaga zza krat”, czyli soul o zatrzymaniu Doroty R.

„Gorzki Miodek”, czyli ballada o takich słowach jak XD, smartnie i odjaniepawlić się

„Jak żyć bez HBO”, czyli  protest song w sprawie nowej Gra o Tron.

Wideoteka nocnego człowieka to wieczór piosenek wymyślanych i śpiewanych na żywo przez aktorów Klubu Komediowego. Na pianinie będzie im towarzyszyła Maja Lenar. Inspiracje przyniesie samo życie...

Opinie naszych widzów (2)

  • 10.0/ 10

    Świetni aktorzy, świetna improwizacja i to wszystko w cenie dwóch piw :) bardzo polecam fanom humoru innego niż klasyczne kabarety z telewizji.

    pr.....@gm...il.com / 07 January 2018

  • 10.0/ 10

    Dawno się tak nie uśmiałam 😂Niesamowite miejsce.

    mo.....@gm...il.com / 07 January 2018

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku - to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta - niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem - jest to pierwszy i jedyny prawdziwy klub komediowy w Polsce.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi - na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk, Hofesinka, Hulaj, Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. “Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show m. in. “Niektóre długopisy piszą wolniej” i “Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. "Bitwa na dubbingi", "Musical improwizowany", "Mała gra o nic" i wiele innych. Klub Komediowy nie zapomina również o najmłodszych widzach - w jego repertuarze znaleźć możemy także improwizowane spektakle dla dzieci m. in spektakl "Nikt nic nie wie".

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo - dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w której napić się można pysznej kawy i dobrego wina.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Mariusz Szczygieł i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest od poniedziałku do piątku na godzinę przed rozpoczęciem każdego spektaklu.

Adres i dojazd

Nowowiejska 1
00-643, Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.5
Średnia ocena
Umarłem ze śmiechu!
- Marcin

23.02 / 20:00

Gatunek: Improwizacja
8.7
Średnia ocena
Ten duet powinien trafić do repertuaru Klubu Komediowego na stałe. Rewelacja!
- Marta

Dziś / 19:00

Gatunek: Improwizacja
9.0
Średnia ocena
Jeden z fajniejszych występów Klubu Komediowego na którym byłam!
- Klaudia

26.01 / 22:30

03.02 / 21:00

+ dostępnych 2 innych terminów

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

7.7
Średnia ocena
It was well organised and I was happy to see the comedians incorporate audience participation within their act
- Gary

Dziś / 21:00

Gatunek: Improwizacja
9.4
Średnia ocena
Super spektakl :) Naprawdę polecam! Śmiech gwarantowany!
- Karolina

Jutro / 19:00

10.02 / 19:00

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.