Wideoteka nocnego człowieka: hity na mundial - zdjęcie

Średnia ocena

15 oddanych głosów

9.5 / 10

Wideoteka nocnego człowieka: hity na mundial

Wieczór muzycznych hitów na tegoroczne Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, śpiewanych i wymyślanych na żywo, do tytułów od publiczności! Usłyszycie improwizowane piosenki o tym, czym żyje cały świat!

MUNDIAL! Czerwiec i lipiec bieżącego roku będą obfitowały w wiele doniosłych wydarzeń piłkarskich. Jedne miały wydźwięk ogólnoświatowy, inne zatrzęsły w posadach naszą polską kadrą, a jeszcze inne – niemal niezauważone – wybrzmiały co najwyżej w lokalnym radiu. Zapraszamy na wieczór improwizowanych piosenek, którymi podsumujemy Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018.

Usłyszycie hity hip-hopowe, soulowe, ballady, protest songi i wiele innych, które uświetnią tegoroczny Mundial!

Wideoteka nocnego człowieka to wieczór piosenek wymyślanych i śpiewanych na żywo przez aktorów Klubu Komediowego. Na pianinie będzie im towarzyszyła Maja Lenar. Inspiracje przyniesie samo życie... i widzowie.

Opinie naszych widzów (3)

 • 10.0/ 10

  Spektakl genialny :)

  wo.....@....pl / 11 February 2018

 • 10.0/ 10

  Świetni aktorzy, świetna improwizacja i to wszystko w cenie dwóch piw :) bardzo polecam fanom humoru innego niż klasyczne kabarety z telewizji.

  pr.....@gm...il.com / 07 January 2018

 • 10.0/ 10

  Dawno się tak nie uśmiałam 😂Niesamowite miejsce.

  mo.....@gm...il.com / 07 January 2018

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.