Wiadomości z ostatniej chwili - zdjęcie

Średnia ocena

6 oddanych głosów

5.5 / 10

Wiadomości z ostatniej chwili

Breaking news: Klub Komediowy zaprasza na „Wiadomości z ostatniej chwili” – najbardziej aktualne i żywo reagujące na rzeczywistość przedstawienie, komentujące wydarzenia ostatnich dni w naturalny dla improwizacji absurdalny i przewrotny sposób.

Realizacja

Klub Komediowy

Opinie naszych widzów (2)

  • 6.0/ 10

    początek męczący i nie do końca zabawny - 2 część lepsza 1 część 4 a 2 część 8 = razem 6

    ya.....@gm...il.com / 12 October 2017

  • 5.0/ 10

    Były świetne momenty, doskonałe zazwyczaj Marta Iwaszkiewicz i Dorota Pawiłowska jednak nierówne. Były momenty słabe i tych niestety była większość. Nie wiem czy to przez to, że było na sali mało ludzi, ale było czuć zmęczenie i chaos (ten gorszego rodzaju, nieporadny) ze sceny. Szkoda.

    ja.....@gm...il.com / 07 April 2017

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

Klub Komediowy
ul. Nowowiejska 1
00-001 Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.0
Średnia ocena
Zabawne, absurdalne, błyskotliwe. Zdecydowanie polecam!
- Justyna

23.11 / 20:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.5
Średnia ocena

Dziś / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9.1
Średnia ocena
Bardzo zabawny, błyskotliwie napisany i świetnie zagrany
- Agnieszka

Jutro / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
8.9
Średnia ocena
Gorąco polecam! mnóstwo śmiechu, chłopaki naprawdę dają radę!
- Małgorzata

26.10 / 20:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.