Wesele na zoomie | ONLINE - zdjęcie

Średnia ocena

11 oddanych głosów

5,7 / 10

Wesele na zoomie | ONLINE

Zapraszamy na spektakl, w którym nie zabraknie pijanego wujka, oczepin, solidnej dawki disco polo oraz oczywiście pary młodej!

Kto miał ten niefart, że zaplanował wesele na lata 2020-2021, musiał pewnie stanąć przed dylematem: odwoływać czy zrobić – online? No ale jak to by miało w ogóle wyglądać? Rzucanie welonem ponad kamerką? Wysyłanie każdemu z gości kuriera z „talerzykiem”? udostępnianie wszystkim weselnej listy na Spotify? W sumie... czemu nie? Takie wesele zyskuje w zasadzie na prestiżu: każdy uczestnik ma swój własny dance floor (co z tego, że wielkości posiadanego salonu), można sobie pozwolić, by zaprosić krewnych i znajomych z najdalszych zakątków świata, no i każdy z gości ma zapewniony pokój z sypialnią i łazienką! Być może wesele na zoomie stanie się top trendem na rynku ślubnym w 2021 roku?

Kto w styczniu urodzony? Powstań, powstań, powstań!

Opinie naszych widzów (1)

  • 4,0/ 10

    Inicjatywa fajna, ale realizacja mało zabawna. Część występujących była w porządku, ale część zrobiła wrażenie ludzi paradoksalnie... „sztywnych”. Ogólnie wyszło średnio. Zmarnowany potencjał wg mnie.

    ko.....@gm...il.com / 18 stycznia 2021

Klub Komediowy - Adres i dojazd

Nowowiejska 1
00-643 Warszawa

https://www.komediowy.pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.