Warszawska mapa melanżu - zdjęcie

Średnia ocena

9 oddanych głosów

9,0 / 10

Warszawska mapa melanżu

Klub Komediowy nie wychodząc w piątkowy wieczór z piwnicy, i tak wyruszy w miasto. Wysyła delegację swoich najlepszych improwizatorów, TOP 4 (ludzi bez zobowiązań i moralności), drużynę klasy A komedii klasy B, forpocztę weekendowego melanżu, dilerów dobrej zabawy (najtańszy towar na mieście!).

Jeśli kiedykolwiek piątek stanie się dla Was zwykłym dniem tygodnia, to koniec. Bo piątek to mentalny bufor bezpieczeństwa, to katalizator szaleństwa, to wagary od dojrzałości. Walczymy o piątek! Zainaugurujemy z Wami początek melanżu na mieście i zagramy spektakl improwizowany, do którego inspiracją będzie wszystko, co może kojarzyć się z weekendowym wychodnym. Chcecie zobaczyć spektakl (albo to, jak się upijamy po spektaklu), to przyjdźcie. Inaczej my przyjdziemy do Was (po 2 w nocy, najpewniej prosząc o kasę na taksę).

Źródło zdjęcia:

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Bardzo silny skład improwizatorów. Idealna pora na tego typu spektakl. Publiczność również dopisała, nawet doszło do kłótni, która inspirację wybrać. Melanżowy obraz Warszawy: before w akademiku Politechniki, Pawilony, Sturbucks, Klub go-go, Mazowiecka, Kebab, Lustra. Ciekawy również dobór bohaterów: pracownicy ZUS, prawnicy, kanar, copywriterzy, nauczyciele, posłowie, influencerki. Dobra zabawa do pierwszej w nocy!

    an.....@po...ta.wp.pl / 11 lutego 2019

  • 10,0/ 10

    Pierwszy raz uczestniczyłam w takim spektaklu, który wymagałby interreakcji publiczności. Świetna zabawa.

    jo.....@....pl / 20 października 2018

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8,6
Średnia ocena
Super zabawa, wyśmialiśmy się!! Serdecznie polecam :)
- Eliza

29.06 / 20:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
8,9
Średnia ocena
Rewelacja. Świetne miejsce, wspaniali ludzie, a już sam spektakl ponad wszelkie pochwały!
- Ewa

26.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
8,3
Średnia ocena
Świetne, na poziomie, klasa sama w sobie!
- Daria

08.08 / 20:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8,4
Średnia ocena
Bardzo zabawny, błyskotliwie napisany i świetnie zagrany
- Agnieszka

22.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9,0
Średnia ocena
Zabawne, absurdalne, błyskotliwe. Zdecydowanie polecam!
- Justyna

Jutro / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
9,0
Średnia ocena
Gorąco polecam! mnóstwo śmiechu, chłopaki naprawdę dają radę!
- Małgorzata

Jutro / 21:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet