Urlop na żądanie, czyli wagary dla dorosłych - zdjęcie Urlop na żądanie, czyli wagary dla dorosłych - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy

10,0 / 10

Urlop na żądanie, czyli wagary dla dorosłych

Komediowy spektakl o wagarach od dorosłego życia. Utopijna wizja, jak wyglądałoby Twoje życie bez szefa, bez dzieci, bez kredytu...

Niechybnie zbliża się pierwszy dzień wiosny, dzień wagarowicza… Jednak to tak zwane „dorosłe życie” dalekie jest od beztroski wagarów. A szkołę zastąpiła rzeczywistość, w której główną rolę odgrywa Twój irytujący zwierzchnik, przy każdej możliwej okazji zarzucający Ci nieumiejętne priorytetyzowanie pracy. Dzieci, które kochasz, jednak jest to miłość wystawiona na wiele prób… To horrendalnie wysoka, comiesięczna rata kredytu za mieszkanie, które i tak wydaje się zbyt małe i za ciemne. A gdyby tak móc wziąć jeden dzień wolnego od dorosłości?

Zapraszamy na spektakl, w którym zapytamy Was, od którego aspektu dorosłego życia wzięlibyście jeden dzień urlopu na żądanie, a my zagramy sceny inspirowane tą utopijną wizją. Przebieg spektaklu będzie improwizowany, tj. wymyślany i grany na bieżąco na oczach publiczności, bez wcześniejszego scenariusza czy przygotowanych bohaterów.

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Byłam po raz pierwszy ale na pewno wrócę. Fantastyczny wieczór, wyszłam z niego z wielkim uśmiechem na twarzy, a teksty które padły w piwnicy powtarzaliśmy ze śmiechem z chłopakiem jeszcze przez kilka dni.

    ka.....@gm...il.com / 19 marca 2019

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet