Tygrysy biznesu, czyli impro z mentorem: Janina Bąk (Janina Daily) - zdjęcie

Średnia ocena

4 oddane głosy

8,5 / 10

Tygrysy biznesu, czyli impro z mentorem: Janina Bąk (Janina Daily)

Świat biznesu nigdy nie był łaskawy dla humanistów… A zwłaszcza dla komików, którzy większość dnia spędzają w piwnicy, w której nie ma dostępu do żadnej technologii. Zatem w wyniku palącej potrzeby dokształcenia się, otwieramy zapisy na  wieczorowy kurs kompetencyjny dla dorosłych. W agendzie wyłącznie poważne tematy. Tym razem o ciekawostkach ze świata nauki opowie nam Janina Bąk

Nasza Gościni połączy się z nami online na żywo i wytłumaczy nam, że ze statystyką można i należy się zaprzyjaźnić, a my zagramy o tym serię improwizowanych scen, udowadniając, jak niewiele z tego zrozumieliśmy… Polska Szkoła Nauk i Biznesu w wydaniu komediowym.

Janina Bąk – umie liczyć, opowiadać i opowiadać o liczeniu. Jest autorką bloga o statystyce www.janinadaily.com oraz kanału YouTube „Statystycznie rzecz biorąc”. Jej książka „Statystycznie rzecz biorąc. Czyli ile trzeba zjeść czekolady, żeby zdobyć Nobla” sprzedała się w liczbie 100000 egzemplarzy i przebiła w top Empiku wszystkie części sagi erotycznej z cyklu „365 dni”, co technicznie rzecz biorąc czyni z Janiny Bąk Blankę Lipińską statystyki.

____________________________________________________________________

W związku z bieżącymi obostrzeniami pula biletów została zwiększona o bilety dla osób posiadających unijny certyfikat COVID. Osoby, które wybiorą tę taryfę, są zobowiązane do okazania odpowiedniego dokumentu obsłudze teatru.

Czas trwania: 60 minut

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    jak zwykle obśmiałam się po pachy, ,popłakałam kilka razy i wyszłam w boskim humorze

    ma.....@....pl / 01 lutego 2022

  • 5,0/ 10

    Janina świetna, impro trochę bez energii.

    an.....@gm...il.com / 20 stycznia 2022

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.