Twój stary to fanatyk… – impro pasta - zdjęcie

Średnia ocena

24 oddanych głosów

9,4 / 10

Twój stary to fanatyk… – impro pasta

„Mój stary to fanatyk wędkarstwa” – od tego zdania rozpoczyna się współczesna legenda o figurze OJCA i jego hobby. Niezależnie od tego, czy będą to auta, alkohole własnej produkcji, czy malarstwo impresjonistyczne – schemat jest ten sam. Ogród jest zawalony częściami od silników samochodowych, o które potyka się każdy poza ojcem. Z okazji urodzin i świąt wszyscy dostajecie od ojca domowe nalewki w butelkach oklejonych etykietą z napisem (he he) „Ojcowizna”. A niedzielny obiad rodzinny zawsze kończy się wykładem na temat techniki pracy pędzlem (znamiennej dla obrazów Maneta czy tam Moneta), po czym zamiast (jak w innych normalnych domach) pogapić się w telewizor, bierzecie sztalugi i idziecie z ojcem na „plener malarski”, czyli na osiedlowy skwerek między blokami.

Tego wieczoru zapytamy was o hobby waszych starych (lub innych członków rodziny) i postaramy się je zinterpretować, grając o tym improwizowane (komediowe!) sceny. Także teatr i terapia (śmiechem) w jednym.

Czas trwania: 80 minut

Opinie naszych widzów (8)

 • 10,0/ 10

  Improwizacja była świetna, opowieści publiczności dopisały, ale to jak zostało to ograne jest niesamowite. Bawiłam się wspaniale i na pewno wrócę

  ol.....@gm...il.com / 20 października 2021

 • 10,0/ 10

  Super, fajne, prawdziwe impro, ale tez aktorzy- z wiedza w różnych dziedzinach, a przecież wymyślane tu i teraz, No szacun. Polecam osobom z dobrym poczuciem humoru

  An.....@gm...il.com / 10 października 2021

 • 10,0/ 10

  Wspaniałe spontaniczne wystąpienie. Duźy szacun za umiejętność improwizacji i kreatywność. Świetny kontakt z publicznością. Duża otwartość i kupa śmiechu. Na pewno przyjdę kolejny raz.

  a......@....com.pl / 09 października 2021

 • 10,0/ 10

  Bardzo miły wieczór i świetna zabawa. Udany występ, kameralna salka, swobodna atmosfera i mnóóstwo śmiechu. Będę polecać znajomym.

  ch.....@gm...il.com / 09 października 2021

 • 10,0/ 10

  UŚMIAŁAM SIĘ JAK KOŃ!

  Ag.....@gm...il.com / 15 września 2021

 • 10,0/ 10

  za krótko ;) "rozgrzewki" dla widowni były nieco niskolotne, ale treść właściwa świetna

  ag.....@tl...en.pl / 01 sierpnia 2021

 • 9,0/ 10

  Super atmosfera!

  kl.....@gm...il.com / 22 października 2021

 • 9,0/ 10

  Świetny spektakl

  al.....@ga...ta.pl / 05 września 2021

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.