Tu i teraz o tym – studio Klubu Komediowego | NOWOŚĆ - zdjęcie

Średnia ocena

25 oddanych głosów

8,1 / 10

Tu i teraz o tym – studio Klubu Komediowego | NOWOŚĆ

Nocne show, w którym odpowiemy na bieżące pytania Polaków. Komediowe sceny w konwencji programu telewizyjnego na palące tematy z ostatnich tygodni.

*****„Spieszcie się oglądać Klub Komediowy. Kiedyś przejmą polską komedię i już nie będą mieli czasu na kameralne występy”.

– Rafał Madajczak, Asz:Dziennik

Niedorzeczne konstatacje padające z sejmowych mównic? Absurdalne koincydencje z udziałem krajowych celebrytów? Konfundujące oblicze zwykłych obywateli… Co Cię boli, Polsko?

Nie możemy obiecać, że znajdziemy na to antidotum, ale z dziennikarską rzetelnością przyjrzymy się każdej sprawie! W nocnym, improwizowanym studiu Klubu Komediowego nie zostawimy żadnego tematu bez ogólnego objaśnienia. Postawimy przecinek przed że, wyłożymy kawę na ławę, a naszych rozmówców weźmiemy w krzyżowy ogień bzdury.

W programie m.in.:

– Klarowny kwadrans, czyli ogólnopolski bilans marzeń i porażek

– Miejski pasztet, czyli przegląd ruchów miejskich

– Frustrant, czyli gość na kanapie

– Mortadela i salceson, czyli coś dla kuchni od kuchni

– Ale to już było, czyli piosenka na osłodę życia.

Dziękujemy, dobranoc!

Opinie naszych widzów (5)

 • 10,0/ 10

  Bardzo zabawne i zaskakujące przedstawienie, jestem pod wrażeniem kreatywności i refleksu improwizujących aktorów. Bardzo polecam :)

  hp.....@gm...il.com / 25 marca 2018

 • 7,0/ 10

  Bitwa na dubbingi jest śmieszniejsza

  ko.....@gm...il.com / 25 lutego 2018

 • 6,0/ 10

  Bardzo zabawna cześć wokalna, To mocno rozruszało i dało energii całemu spektaklowi.

  ma.....@ba...sf.com / 26 marca 2018

 • 3,0/ 10

  Mało zabawnych scen. Był to mój pierwszy raz, trochę się zawiodłem. Jedna wyróżniająca się osoba, Pan w blond włosach. Wszystkie sceny z jego udziałem to te zabawne :)

  da.....@gm...il.com / 25 marca 2018

 • 1,0/ 10

  Postanowiliśmy wraz z małżowinką zażyć uśmiechu w Klubie Komediowym, gdyż z nim nigdy nie mieliśmy żadnych doświadczeń. Zmyliła nas nazwa. Po pierwsze nie Klub to, a raczej speluna, a na scenie zobaczyliśmy nie komedię, a tragedię jeśli chodzi o poziom przedstawienia. Zdecydowanie dużo lepiej od nas bawiła się młodzież występująca na scenie. Być może był to efekt popijanego w trakcie występu piwa, a co konsumowano przed spektaklem i w jakiej ilości nie nam to dochodzić. Rozpoczęcie spektaklu było zaplanowane na 19:00. Sam spektakl wytrzymaliśmy do około 19:45, a i to głównie dzięki temu, że rozpoczął się z ponad piętnastominutowym opóźnieniem. Gdyby ktoś kogoś kopnął na owej scenie w dupę to i tak byłby to zarówno śmieszniejszy, jak i inteligentniejszy rodzaj humoru, niż to co nam zaprezentowano przez owe prawie pół godziny.

  sm.....@gm...il.com / 25 marca 2018

Klub Komediowy - Adres i dojazd

Nowowiejska 1
00-643 Warszawa

https://www.komediowy.pl

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.