Trioduety improwizowane: Hurt Luster, PiP Show i Sufin/Młynarski - zdjęcie  Trioduety improwizowane: Hurt Luster, PiP Show i Sufin/Młynarski - zdjęcie

Trioduety improwizowane: Hurt Luster, PiP Show i Sufin/Młynarski

Trio i duety - spektakle improwizowane, nowe, nienapisane, niewymyślone, wszystko będzie tylko jeden raz i nigdy się już nie powtórzy.

Hurt Luster jest zespołem improwizacji teatralnej, tworzonym przez Joannę Pawluśkiewicz, Aleksandrę Markowską i Martę Iwaszkiewicz. Uczyły się improwizować w Polsce i w Stanach, występują od jakiegoś czasu, i w Hurt Luster i w innych grupach: Hulaj Teatr Improwizowany Hofesinka, Musical improwizowany) oraz w " Niektóre długopisy piszą wolniej". Spektakle Hurtu to zbiór amoku, głupich i najmądrzejszych pomysłów, rozpracowywania swoich problemów, a wszystko się łączy i chodzi w kółko aż do wielu rozwiązań.

Sufin/Młynarski

Bartek Młynarski i Michał Sufin z Teatru Improwizowanego Klancyk grają swój autorski spektakl, w którym nie biorą inspiracji, grają kilka postaci na raz, przenoszą

się między miejscami, opowiadają skomplikowane a czasem zupełnie zwykłe historie. Przez godzinę prowadzą przez fabułę pełną zwrotów akcji, dusznych miejsc często z amerykańskiej prowincji, postaci zwichrowanych i wykreślonych nawet z dramatów Millera. Spektakl postara się opowiedzieć kilka historii, które spotkają się w jakimś punkcie, albo i nie.

PIP show

Dwójkowe impro. Piotr Sikora i Paweł Najgebauer zapraszają na godzinną wizytę w ich improwizowanym świecie. Swoje występy określają jako: "Tuman show.

Klaunada, żenada, parafiada".

To trzeba zobaczyć, bo to się nigdy więcej nie wydarzy.

Na scenie występuje Joanna Pawluśkiewicz, Aleksandra Markowska, Marta Iwaszkiewicz, Bartosz Młynarski, Michał Sufin.

Czas trwania: 80 minut

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.