Tania rewia pt. „Przysposobienie obronne do życia w rodzinie” | NOWOŚĆ - zdjęcie

Średnia ocena

11 oddanych głosów

7,4 / 10

Tania rewia pt. „Przysposobienie obronne do życia w rodzinie” | NOWOŚĆ

Do życia w rodzinie (a najpewniej i do życia w ogóle) nie da się wychować – można się co najwyżej przysposobić!

Jako przedstawiciele Ministerstwa ds. Pieniactwa i Blamażu pragniemy przedstawić własny wtręt do dyskusji nt. podstawy programowej wychowania do życia w rodzinie, czyli tzw. WDŻ. Poważyliśmy się zrewolucjonizować polski system oświaty i skrzyżowawszy Pana od PO z Panią od biologii, osiągnęliśmy nowy stopień nauczania: seksualną edukację obronną! Niezależnie od tego, czy jesteście początkujący czy zaawansowani, zapraszamy na zajęcia z przysposobienia obronnego do życia w rodzinie!

W programie m.in.:

- Formowanie szyków rozwiniętych (złożonych np. z „kobiety i mężczyzn”)

- Rozbrajanie niewybuchów i niewypałów po byłych

- Rozpaczliwy bieg na orientację między pytaniami „O czym myślisz?” i „A jak myślisz?!”

- Celowanie z małokalibrowej broni naładowanej zarzutami (zdrady) i wyrzutami (sumienia)

- Misje rozejmowo-pokojowe i praca nad łącznością

- Musztra paradna podczas wizyt u (przyszłych) teściów

- Ogólne zasady ewakuacji z rejonów zagrożonych rozwodem.

„Tania rewia pt. Przysposobienie obronne do życia w rodzinie” to sceniczne komplety metodologiczno-dydaktyczne może nie tyle dla młodzieży (na pewno nie dla młodzieży!), co dla partnerów i partnerek, konkubin i konkubentów, narzeczonych, małżonków i rodziców (zwłaszcza dla zubożałych roczników 89 i wcześniejszych, które wiedzę o związkach i o „słowie na s” czerpały głównie ze świerszczyków, fotostory z gazetek „Bravo”, trzepakowych opowieści i filmów z wirującym Patrickiem Swayzem, tudzież z instynktowną Sharon Stone).

Zajęcia poprowadzi wybitne grono pseudopedagogiczne, złożone z autorów, aktorów i artystów Klubu Komediowego (żeńskich, męskich, a nawet nijakich). Pragniemy przyczynić się do kształtowania miłości do rodziny, a jednocześnie – do dojrzałości do nieponoszenia ofiar w jej imię. Temat traktujemy o tyle poważnie, co lekko. Stawiamy głównie na metody aktywizujące i na pomoce dydaktyczne (od bryków po samouczki), a wiedzę podamy pod postacią skeczy, monologów, scenek rodzajowych i piosenek. Za każdym razem nieco innych. Czemu? Bo jesteśmy rozkosznie niesubordynowani! A poza tym chcemy Wam udowodnić, że w Klubie Komediowym warto powtarzać tę samą klasę.

Czas trwania: 90 minut

Opinie naszych widzów (6)

 • 10,0/ 10

  Świetna gra aktorska, naprawdę każda z występujących osób zachwycała (i oczywiście rozśmieszała) w inny sposób. Doskonale spędzony czas i dobrze wydane pieniądze. Dziękuję, że jesteście!

  ka.....@gm...il.com / 18 października 2020

 • 10,0/ 10

  Super przygotowany spektakl!

  nk.....@....pl / 28 września 2020

 • 10,0/ 10

  Było cudownie. Dziękuję za tak nietuzinkowe wystąpienia - wszystko oglądało się z wielką przyjemnością. W ciekawy i oryginalny sposób przełamujecie tematy tabu. To wbrew pozorom jest bardzo ważna rola teatru w dzisiejszych czasach. Za mejstersztyk uważam skecz o edukacji seksulanej w telewizji - o ironio, byłoby pięknie zobaczyć ten skecz w telewizji😉☺️😅Jeszcze raz dziękuję i polecam serdecznie.

  ca.....@gm...il.com / 28 września 2020

 • 8,0/ 10

  Bardzo nam się podobało, genilany prowadzący! Blondwłosa aktorka i dwóch chłopaków śpiewajacych z nią w 2 scenach... mają obłędne głowy, aż się człowiek rozmarzył. Niestety "Lesbos" było niepotrzebne i całkowicie zgasiło na chwilę świetną zabawę. całe szczęście pozostała część rewii była genialna!

  cz.....@gm...il.com / 19 października 2020

 • 8,0/ 10

  Rewia to nie improwizacja, spektakl składa się z wierszy, piosenek, dialogów, monologów. Bardzo to wszystko zgrabnie tworzy zabawną całość.

  ps.....@gm...il.com / 29 września 2020

 • 5,0/ 10

  Nie było źle, ale na spektaklach improwizowanych bawiłem się dużo lepiej.

  pi.....@gm...il.com / 30 września 2020

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.