Tania rewia pt. „Przelew wyjdzie w piątek” - zdjęcie

Średnia ocena

65 oddanych głosów

8,2 / 10

Tania rewia pt. „Przelew wyjdzie w piątek”

Komediowe show zainspirowane codzienną frustracją, opowiedziane z perspektywy artystów trawiących czas na placu Zbawiciela. Za każdym razem – nowe utwory i niespodzianki, podlane sosem zmęczenia i rozczarowania życiem.

„Przelew wyjdzie w piątek”, „odezwiemy się do pana”, „to nie twoja wina, to ja”! Zarówno w życiu osobistym, jak i na niwie zawodowej rzeczywistość zakłada na nas bolesne pułapki z kłamstw i kłamstewek. Sekcja aktorsko-autorska Klubu Komediowego zaprasza na zainspirowane codzienną frustracją variété ze Zbawiksa.

Tania rewia pt.: „Przelew wyjdzie w piątek” to nasz dwutygodnik sceniczny traktujący o białych kłamstwach i wiązaniu końca z końcem. W programie: rebusy dla prekariuszy, piosenki lifestyle’owe i wstrząsające dramaty egzystencjalne czasów wyczerpującego kapitalizmu. Jeśli ręce opadły ci do podeszw, a mroczny czwartkowy korek uwięził przy wjeździe na obwodnicę, czas wysiąść i zejść do podziemnego wodewilu!

Najlepsi z najlepszych aktorów, autorów i muzyków związanych z Klubem połączą siły z zaproszonymi gośćmi, aby co dwa tygodnie wystawiać Wam trochę tego, co najlepsze, i trochę innego, którego jeszcze nikt nie próbował. Coachka po przejściach, Litota, czyli literat na chłodno, Żona Profesorów – postaci znane publiczności z naszych spektakli dadzą komentarz do zupełnie nowych tematów. Poznamy również bohaterów debiutujących na naszej scenie, jak: Fachfitter, który pomoże obniżyć aspiracje, Piłkarz Ontologii Bytom czy Para w związku na odległość. Listę gości potwierdzimy w ostatniej chwili.

„Przelew wyjdzie w piątek” to spektakl bombonierka, w którym – wzorem Forresta Gumpa – możesz za każdym razem wylosować czekoladkę innego scenicznego nonsensu! Ile bowiem razy nie obejrzycie naszej rewii, tyle razy przywita was naręcze premier i niespodzianek. A wszystko to podlane zostanie sosem zmęczenia życiem i rozczarowania. Jednak nie traćcie nadziei! Przelew wyjdzie w piątek!

Zapraszamy!

Prowadzenie: Michał Sufin.

Wraz z nim za słowa, gesty i dźwięki współodpowiadają w różnym zakresie m.in: Błażej Staryszak, Przemek Nowakowski, Tomasz Wiśniewski, Rafał Bryndal, Marcin Orliński, Jacek Wasilewski, Andrzej Jakub Leśniewski, Radek Łukasiewicz, Jacek Kita, Bartosz Młynarski, Kinga Kosik-Burzyńska, Katarzyna Kołeczek, Weronika Nockowska, Zosia Zborowska, Mateusz Lewandowski, Grzegorz Kwiecień, Michał Meyer, a także zespół Wszystko Będzie Dobrze.

Opinie naszych widzów (23)

 • 10,0/ 10

  Rewelacja ! Błyskotliwe teksty, inteligentny dowcip , salwy niewymuszonego naturalnego śmiechu !

  je.....@po...ta.fm / 16 września 2019

 • 10,0/ 10

  Świetnie się bawiliśmy! Pozdrawiamy

  da.....@gm...il.com / 26 sierpnia 2019

 • 10,0/ 10

  Palce lizać ;) Polecam!!! Do zobaczenia wkrótce :)

  ma.....@gm...il.com / 29 maja 2019

 • 10,0/ 10

  Klub Komediowy jest najlepszym miejscem komediowym w Warszawie. Byłem z 10 raz, a chodzę od jakiś 2 lat. Chcę żeby istnieli dalej.

  pr.....@gm...il.com / 05 kwietnia 2019

 • 10,0/ 10

  Spektalk genialny, aktorzy niezwykle utalentowani, a skecze są prześmieszne, polecam każdemu!

  ka.....@ya...oo.com / 02 kwietnia 2019

 • 10,0/ 10

  Polecam!

  da.....@in...ia.pl / 19 marca 2019

 • 10,0/ 10

  Polecam!

  da.....@in...ia.pl / 19 marca 2019

 • 10,0/ 10

  Za każdym razem wizyta w Klubie Komedii jest rewelacyjna. Super spektakl, Matylda Damięcka petarda i zaskoczenie. Więcej takich!

  ma.....@gm...il.com / 16 lutego 2019

 • 10,0/ 10

  Było super :) . Teksty bardzo bystre. Improwizacje mega. Wykony i muzyczne i liryczne, a także odgrywane scenki pozwalają przenieść się w świat przedstawiany przez aktorów. Nie do wiary, że tylko tyle trzeba zapłacić. Pozycja obowiązkowa.

  ko.....@gm...il.com / 15 lutego 2019

 • 10,0/ 10

  Jak zwykle doskonały spektakl w Klubie Komediowym!

  ma.....@gm...il.com / 11 stycznia 2019

 • 10,0/ 10

  Bardzo dobrze zmarnowany czas <3 <3 <3

  ew.....@gm...il.com / 20 grudnia 2018

 • 9,0/ 10

  Dobra jakość - w stylu kabaretowym. Dobrze zagrane i zaśpiewane :) Chylę czoła - będę polecać :)

  an.....@....com / 29 kwietnia 2019

 • 9,0/ 10

  Doskonała zabawa za przystępną cene

  wi.....@gm...il.com / 15 lutego 2019

 • 8,0/ 10

  NIektóre żarty to niezłe suchary... ale niektóre to bardzo pozytywnie zaskoczyły. Myślałem, że będzie tylko improwizacja, a tu bardzo starannie przygotowane teksty i piosenki! Duży plus

  r_.....@po...ta.onet.pl / 18 lutego 2019

 • 7,0/ 10

  Świetna konwencja, zagrania z dużą swobodą. Dobre teksty autorsko wyartykuowane.

  ds.....@gm...il.com / 15 września 2019

 • 7,0/ 10

  Ostatnie wejscie o poecie - za długie i nie jest to dobre na zakończenie - ludzie się już zamulali. Poza tym spoko. Dobre, czujne prowadzenie przez pana w okularach. Muzyka bardzo miła dla ucha. Fajnie fajnie.

  wi.....@gm...il.com / 15 lutego 2019

 • 7,0/ 10

  Prowadzący najlepszy!

  bo.....@gm...il.com / 11 stycznia 2019

 • 6,0/ 10

  Za bardzo przypomina to przegląd piosenki aktorskiej, a za mało w tym wszystkim rzeczywiście zabawnych scenek. Formy trochę za krótkie, by dać satysfakcje z rozwijającej się akcji, a trochę za długie jak na krótkie skecze.

  ma.....@gm...il.com / 19 maja 2019

 • 6,0/ 10

  Dobrze spędzony czas. Zabawna i ciekawa o relacjach, choć trochę mylący tytuł. Bardzo atrakcyjna cena biletu.

  Ju.....@gm...il.com / 29 marca 2019

 • 6,0/ 10

  Dobry kontakt konferansjera z publicznością. W moim odczuciu było kilka fajnych skeczy np. o polonistce i barmanie robiącym błędy językowe, czy występ Matyldy Damieckiej o kochance. Pierwsza piosenka o dziabongu była też super. Jednak sporo scenek i skeczy była też średnio śmieszna a część w ogóle nie nawiązywała do walentynek. Mimo to można było poczuć fajną, kameralną atmosferę.

  mi.....@gm...il.com / 15 lutego 2019

 • 6,0/ 10

  Bardzo dobra konferansjerka Michała Sufina, teksty i ich wykonanie przez Grzegorza Kwiecienia wspaniałe. I kilka innych świetnych momentów. Ogółem – miły wieczór.

  ii.....@gm...il.com / 01 stycznia 2019

 • 4,0/ 10

  Niektóre utwory nie pasujące do konwencji. Mało śmieszne, a to Klub Komediowy. Raczej zlepek przypadkowych skeczy. Całość ratował konferansjer.

  lu.....@wy...ej.pl / 09 stycznia 2019

 • 4,0/ 10

  Spektakl był dla wyselekcjonowanej grupy ludzi. Dowcip wysublimowany. Trochę niezrozumiałe teksty piosenek, w/g mnie brak spójności. Nie pamiętam nazwiska wykonawcy ale bardzo mi się podobał " ksiądz" z Biblią. Generalnie uważam, że skierowany był do odbiorców w wieku 25 - 45 lat. Pomijając sam spektakl atmosfera klubu bardzo fajna i bar też w porządku.

  ma.....@....pl / 30 grudnia 2018

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.