Sufin/Młynarski: Browary w siatkach – czyli impro na schodkach | OTWARCIE BARKI - zdjęcie

Średnia ocena

5 oddanych głosów

8,4 / 10

Sufin/Młynarski: Browary w siatkach – czyli impro na schodkach | OTWARCIE BARKI

Niezaprzeczalnie zaczął się sezon na bulwarach. Przystanek: monopolowy albo najbliższa stacja benzynowa. Cztery Żubry, chipsy paprykowe i mentolowe, grube, poproszę. Zapakować. (Klasyka.) I jesteśmy gotowi, można iść nad Wisełkę, klapnąć na schodkach, i pochillować. Miło jest, elegancko, a to dopiero początek weekendu...

„Sufin/Młynarski prezentują: Browary w siatkach – czyli impro na schodkach”. To w całości improwizowany dwuosobowy spektakl fabularny. Blisko godzinna historia rodząca się słowo po słowie, gest po geście. Michał i Bartek podróżują przez fabularne zwroty akcji, charakterystycznych bohaterów, konwencje, miejsca i nastroje. Tworzą spektakl usytuowany między nieśpiesznym filmem, abstrakcyjną komedią i skupionymi scenami teatralnymi.

Michał Sufin i Bartosz Młynarscy. Improwizują od ponad 10 lat, występują w wielu projektach improwizowanych, m.in. jako członkowie teatru improwizowanego Klancyk!. Improwizacji uczyli się w amerykańskich teatrach IO, Second City, Annoyance Theatre.  Koło zamachowe, a właściwie dwa koła, Klubu Komediowego w Warszawie.

Spektakl odbędzie się na dolnym, klimatyzowanym pokładzie nowo otwartej barki WISŁAWA. Cumujemy na wysokości wyjścia z metra Centrum Nauki Kopernik, tuż przy Placu Zabaw. Na barce działa bar, także browar (może nie koniecznie w siatce, ale) będzie!

Na scenie występuje Michał Sufin, Bartosz Młynarski.

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Byłam z narzeczonym pierwszy raz i nie ostatni myślę :) co tu dużo gadać, są świetni :) inteligentny żart, to coś czego tu doświadczyłam. Pozdrawiam

  by.....@gm...il.com / 07 maja 2019

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjny humor i śmiech do łez od początku do końca spektaklu. Sufin i Młynarski są mistrzami improwizacji, Koniecznie trzeba zobaczyć!

  go.....@gm...il.com / 27 kwietnia 2019

 • 5,0/ 10

  Mila atmosfera , fajne miejsce. Wystepujacy Panowie sympatyczni i zabawni aczkolwiek spektakl bez rewelacji. Moim zdaniem sila improwizacji tym razem nie zadzialala.

  ja.....@gm...il.com / 27 kwietnia 2019

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.