Stolik | PREMIERA - zdjęcie

Stolik | PREMIERA

Rodzina podobno jest najważniejsza. A jeśli nie posiadasz takowej, zawsze można ją zmontować... z przypadkowo poznanych osób. Premierowy spektakl sztuki autorstwa Rafała Bryndala.

Stolik ma cztery nogi. W rodzinie zwykle bywa jedna głowa. A prawdziwa sztuka nie ma końca. Czasami jednak te proporcje zostają zachwiane. Wtedy należy poukładać świat od nowa. Bohaterowie sztuki „Stolik” próbują znaleźć się w sytuacjach, które przerastają ich wyobrażenia. Wydaje się, że również widzowie mogą mieć z tym kłopoty. Wszyscy czekają na rozwiązanie całego splotu zaskakujących wydarzeń i nie ma się czemu dziwić, bo na tym polega całe życie. Najważniejsze wyzwanie to przetrwać do oklasków. Reszta wyjaśni się sama – w serii zabawnych dialogów i czarujących piosenek.

Realizacja

tekst i słowa piosenek: Rafał Bryndal

reżyseria: Mateusz Lewandowski, Michał Sufin

muzyka: Jacek „Atrakcyjny Kazimierz” Bryndal

występują: Maria Konarowska, Kinga Kosik-Burzyńska, Irena Melcer, Bartłomiej Magdziarz, Maciej Mikołajczyk, Grzegorz Woś

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

Nowowiejska 1
00-643, Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.6
Średnia ocena
Doskonała zabawa!!!
- Maja

22.04 / 21:00

Gatunek: Komedia
8.7
Średnia ocena
Dwie godziny fantastycznej zabawy, Pani Lipińska rewelacyjna - kunszt aktorstwa na najwyższym poziomie
- Dorota

21.04 / 19:15

22.04 / 19:15

+ dostępnych 5 innych terminów

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.8
Średnia ocena

18.04 / 19:00

09.05 / 19:00

+ dostępnych 2 innych terminów

Gatunek: Komedia
9.0
Średnia ocena
Jeden z fajniejszych występów Klubu Komediowego na którym byłam!
- Klaudia

Dziś / 19:00

26.05 / 21:30

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.