Stolik - zdjęcie

Średnia ocena

13 oddanych głosów

8.2 / 10

Stolik

Rodzina podobno jest najważniejsza. A jeśli nie posiadasz takowej, zawsze można ją zmontować... z przypadkowo poznanych osób. Premierowy spektakl sztuki autorstwa Rafała Bryndala.

Widząc niepokojąco rozszerzającą się lukę w sektorze satyryk-literat i słysząc narastające skrzeczenie rzeczywistości, Klub Komediowy pragnie wyjść naprzeciw deficytom. Stąd pomysł, by uwiesić się u klamek komputerów kolegów skrobaczy i namówić ich do fechtunku z codziennością. I tak po Przemku Nowakowskim i jego „Komedii romantycznej”, namówiliśmy na tekst liryczno-abstrakcyjny Rafała Bryndala.

„Stolik” to sztuczka dymiąca oparem kawowego absurdu, tętniąca radiowym rytmem i rozśpiewująca się w smutnawym chichocie. A wszystko zamknięte w zgrabnej formie jednoaktówki muzycznej o starym małżeństwie zapraszającym grupę przypadkowych ekscentryków na casting. Casting tym bardziej podejrzany, że w roli nieproszonego gościa pojawia się na nim pewne znamienne ptaszysko...

Realizacja

tekst: Rafał Bryndal

reżyseria: Mateusz Lewandowski, Michał Sufin

muzyka: Jacek Bryndal

światło: Filip Kabulski

konsultacja choreograficzna: Izabela Chlewińska

obsada: Maria Konarowska, Kinga Kosik-Burzyńska, Irena Melcer, Bartłomiej Magdziarz, Maciej Mikołajczyk, Grzegorz Woś

Opinie naszych widzów (5)

 • 10.0/ 10

  Świetna zabawa. Sztuka osadzona w realiach życia w dobie internetu, portali społecznościowych i innych poza osobistych kontaktów międzyludzkich. Bawi i przeraża. Bawi humorem i przeraża kwintesencją przekazu. Może jest jeszcze szansa dla ludzi?

  el.....@gm...il.com / 04 June 2018

 • 10.0/ 10

  Super spektakl , rewelacyjna atmosfera. Serdecznie polecam :-)

  do.....@gm...il.com / 06 May 2018

 • 10.0/ 10

  Spektakl zabawny, lekki, z humorem ocierającym się o absurd, jednak zmuszający do refleksji. Mieszanka trudna do osiągnięcia, a jednak twórcom wyszło to znakomicie. Rozrywka zapewniająca świetną zabawę.

  ol.....@po...ta.fm / 26 April 2018

 • 7.0/ 10

  Spwktakl przyjemny, ciekawy, ale mniej zabawny w porównaniu do innych które widziałam w klubie komediowym

  k_.....@po...ta.fm / 27 April 2018

 • 3.0/ 10

  Gra aktorska super, bez zastrzeżeń. Kwestia treści daje wiele do życzenia. Jak dla mnie spektakl nieprzemyślany, daje wrażenie „pisanego tekstu na szybko”. Reżyser powinien dzieło udoskonalić.

  em.....@gm...il.com / 24 May 2018

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.0
Średnia ocena

25.09 / 19:00

26.09 / 19:00

Gatunek: Komedia
9.1
Średnia ocena
Wspaniała rozrywka, świetna gra aktorska, polecam wszystkim.
- Beata

23.10 / 19:30

05.12 / 19:30

Gatunek: Komedia
9.0
Średnia ocena

30.08 / 19:00

31.08 / 19:00

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.