Steen Raskopoulos – English improv show - zdjęcie

Średnia ocena

9 oddanych głosów

9,7 / 10

Steen Raskopoulos – English improv show

Steen Raskopoulos, visiting Poland in between his BBC productions, will play a solo improv show! If you’re craving for an energetic, surprising and once in a life time experience this performance will blow you out of the water!

Steen Raskopoulos is an Australian comedian, actor and improviser. He is best known for his live character solo sketch shows, playing John Mahogany in BBC Three’s Top Coppers and as one half of the award-winning improvisation duo The Bear Pack.

"Triple threat of performance, material and charisma. A flawless hour of comedy."

★★★★★

Herald (UK)

"Like witnessing a talent explosion that is really going somewhere."

★★★★

The Times (UK)

Obsada

Steen Raskopoulos

Realizacja

REALIZACJA: Steen Raskopoulos

Opinie naszych widzów (5)

 • 10,0/ 10

  Najlepsza rzecz jaką widziałem na żywo. Ściągajcie Steena jeszcze raz!

  sw.....@gm...il.com / 28 lutego 2018

 • 10,0/ 10

  juz dawno nie smialam sie do lez

  ag.....@gm...il.com / 18 lutego 2018

 • 10,0/ 10

  Poszłam na "Steen Raskopoulos – English improv show" zachęcona jego wcześniejszym występem w duecie The Bear Pack. To, co zobaczyłam tym razem, różniło się od tamtejszej czystej improwizacji. Był to spektakl złożony z kilkunastu skeczy o zarysowanym szkielecie, do których Steen wyciągał członków publiczności i wtedy często dochodziło do momentów nieprzewidzianych, zaskakujących nawet dla Steena, które wyciągały na wierzch jego znakomite umiejętności improwizatorskie: ogromną uważność na partnera, czujność, kreatywność i radosne przyjmowanie wszystkiego, co się wydarzy na scenie. A że na publiczności było wielu improwizatorów, to i to, co działo się na scenie z ich udziałem, było naprawdę interesujące, zaskakujące, a niekiedy nawet odważne (jak np. wykonany z pełnym zaangażowaniem taniec interpretacyjny, mój wielki faworyt). Jednakże nawet widzowie, którzy z czynną improwizacją nie mieli nigdy do czynienia, nie musieli się na scenie niczego obawiać, gdyż Steen bardzo troskliwie się wszystkimi zajmował, nie dopuszczając, aby poczuli się źle czy niepewnie. Za to należy mu się kolejny olbrzymi plus. Steen między skeczami nie odpoczywał, płynnie przechodząc z jednego do drugiego, nie pozwalając energii spaść ani na chwilę. Po kilkunastu minutowej przerwie na scenie dołączyli do niego improwizatorzy z Klubu Komediowego na półgodzinną improwizację. Tu również widać było jego mistrzostwo improwizacyjne, precyzję wchodzenia w rolę, wspaniałą współpracę z innymi improwizatorami, rozwijanie ich pomysłów, proponowanie swoich i ciągłą obecność. Reasumując, choć delikatnie bardziej przypadł mi do gustu jego zeszłoroczny występ z The Bear Pack, to jego solo show również bardzo mi się podobało. Steen Raskopoulous ma wielką charyzmę, umiejętności, olbrzymie poczucie humoru, a do tego wszystkiego skromność, co w obliczu jego wielkich sukcesów w Australii i nie tylko, jest jeszcze bardziej godną podziwu zaletą. Na pewno wybiorę się na jego kolejny występ, gdyż zapowiedział, że jeszcze wróci do Warszawy. Ze wszech miar warto!

  jo.....@gm...il.com / 17 lutego 2018

 • 10,0/ 10

  Świetna zabawa! :-)

  re.....@gm...il.com / 16 lutego 2018

 • 10,0/ 10

  Swietne przedstawienie, angażujące, z energią. Jeżeli jeszcze kiedyś Steen będzie w Polsce - warto go zobaczyć!

  an.....@gm...il.com / 16 lutego 2018

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet