Speed dating improwizowany - zdjęcie

Średnia ocena

37 oddanych głosów

9.4 / 10

Speed dating improwizowany

Lato minęło, a ja nadal sam. Szanse na wakacyjny romans odeszły wraz z rozpoczęciem sezonu grzewczego przez elektrociepłownię Siekierki. Ostatnia deska ratunku żeby nie umrzeć w samotności to polecony przez kolegę Speed Dating. Kogo tam poznam?

Zapraszamy wszystkich na pierwszy improwizowany Speed Dating w Klubie Komediowym. Anna Iwanek, Hubert Skrzyński i Mateusz Lewandowski zaimprowizują pierwsze randki i to jakie konsekwencje mogą z nich wyniknąć.

Opinie naszych widzów (13)

 • 10.0/ 10

  Jak zwykle genialny!

  sy.....@so...ak.pl / 13 December 2017

 • 10.0/ 10

  Świetny występ, który przynosi dużo uśmiechu. Artyści świetnie podłapywali tematy. Mieli też super kontakt z widownią. Pomysł i wykonanie oceniam na 10.

  ba.....@....pl / 03 December 2017

 • 10.0/ 10

  Super zabawa, Jestem pod dużym wrażeniem pomysłowości występujących :)

  An.....@gm...il.com / 03 December 2017

 • 10.0/ 10

  Ganc pomada, super git. Jak dobrze pójdzie to i można się przy okazji popłakać. Polecam.

  ba.....@gm...il.com / 20 November 2017

 • 10.0/ 10

  Super spektakl :) Naprawdę polecam! Śmiech gwarantowany!

  ka.....@in...ia.pl / 20 November 2017

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku - to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta - niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem - jest to pierwszy i jedyny prawdziwy klub komediowy w Polsce.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi - na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk, Hofesinka, Hulaj, Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. “Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show m. in. “Niektóre długopisy piszą wolniej” i “Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. "Bitwa na dubbingi", "Musical improwizowany", "Mała gra o nic" i wiele innych. Klub Komediowy nie zapomina również o najmłodszych widzach - w jego repertuarze znaleźć możemy także improwizowane spektakle dla dzieci m. in spektakl "Nikt nic nie wie".

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo - dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w której napić się można pysznej kawy i dobrego wina.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Mariusz Szczygieł i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest od poniedziałku do piątku na godzinę przed rozpoczęciem każdego spektaklu.

Adres i dojazd

Nowowiejska 1
00-643, Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.7
Średnia ocena
Solidna dawka śmiechu gwarantowana!
- Agata

22.01 / 19:00

Gatunek: Monodram
8.7
Średnia ocena

22.01 / 21:00

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet