Speed dating improwizowany - zdjęcie

Średnia ocena

98 oddanych głosów

9.3 / 10

Speed dating improwizowany

Lato minęło, a ja nadal sam. Szanse na wakacyjny romans odeszły wraz z rozpoczęciem sezonu grzewczego przez elektrociepłownię Siekierki. Ostatnia deska ratunku żeby nie umrzeć w samotności to polecony przez kolegę Speed Dating. Kogo tam poznam?

Zapraszamy wszystkich na pierwszy improwizowany Speed Dating w Klubie Komediowym. Anna Iwanek, Hubert Skrzyński i Mateusz Lewandowski zaimprowizują pierwsze randki i to jakie konsekwencje mogą z nich wyniknąć.

Opinie naszych widzów (31)

 • 10.0/ 10

  Dobrze się bawilismy!! milo spedzony wieczor, pelen podziw dla aktorów za blyskotliwosc i humor!! Polecam :D

  we.....@gm...il.com / 06 April 2018

 • 10.0/ 10

  Zajebisty :)

  wr.....@gm...il.com / 15 March 2018

 • 10.0/ 10

  dawno się tak nie uśmiałam. Oceniam pozytywnie.

  fi.....@....pl / 11 March 2018

 • 10.0/ 10

  bawiłam się wyśmienicie :) gra aktorska rewelacyjna :)

  ag.....@....pl / 01 March 2018

 • 10.0/ 10

  Uśmiałam się do łez, polecam gorąco!

  do.....@....pl / 21 February 2018

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

Nowowiejska 1
00-643, Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.3
Średnia ocena
Zanurzyć się w świat tworzony na scenie przez Dwóch Panów to istna rozkosz
- Magda

29.04 / 19:00

Gatunek: Improwizacja
9.0
Średnia ocena
Niesamowity talent. Prawdziwa dawka niewymuszonego śmiechu w miłym towarzystwie!
- Ewelina

Dziś / 20:00

Gatunek: Improwizacja
9.3
Średnia ocena
Polecam każdemu! Byłem pierwszy raz w klubie komediowym i jestem zachwycony! 1,5 godziny niesamowicie śmiesznych improwizowanych scen
- Adrian

Jutro / 21:30

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

9.0
Średnia ocena
Jeden z fajniejszych występów Klubu Komediowego na którym byłam!
- Klaudia

19.04 / 19:00

26.05 / 21:30

Gatunek: Improwizacja
8.3
Średnia ocena
Byliśmy dużą grupą, wszyscy bawili się świetnie :) Dużo śmiechu!
- Claudia

Dziś / 22:30

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.