Sobota wieczór - zdjęcie Sobota wieczór - zdjęcie

Średnia ocena

60 oddanych głosów
14 zainteresowanych osób

7.4 / 10

Sobota wieczór

Przy stole spotyka się sześć osób. Na początku nie wiemy nic i szukamy odpowiedzi na pytania. Kim są dla siebie? Czy są to starzy znajomi? Czy jest to kolacja na zjeździe rodzinnym? A może grupa znajomych, która spotyka się po długiej przerwie? A może to śniadanie w wielopokoleniowej rodzinie?

Spektakl jest improwizowany, wszystko odkrywamy wraz z rozwojem akcji - relacje między sobą, jakie mamy zawody, co nas łączy, wzajemne tajemnice i sekrety.

Sobota wieczór to projekt improwizatorów z grup Hurt Luster i Klancyk, którzy postanowili stworzyć autorski improwizowany spektakl teatralny. Grają na deskach Klubu Komediowego, ale też zostali zaproszeni i wystąpili w Teatrze Powszechnym w ramach "Szczurów" Mai Kleczewskiej.

Zapraszamy do odkrywania na żywo fabuły spektaklu i postaci.

Sobota wieczór to:

Marta Iwaszkiewicz, Paweł Najgebauer, Aleksandra Markowska, Bartek Młynarski, Joanna Pawluśkiewicz, Michał Sufin, Piotr Sikora

Czas trwania: 80 minut

Opinie naszych widzów (19)

 • 10.0/ 10

  Kolejny genialny spektakl w tym miejscu. Dzięki ekipie: wolontariuszom,bileterom, obsłudze i aktorom za stworzenie genialnego miejsca, z klimatem i bez zadęcia!!! Róbcie swoje !

  ma.....@....pl / 04 September 2017

 • 10.0/ 10

  Jestem zachwycona!

  ju.....@gm...il.com / 25 August 2017

 • 10.0/ 10

  <3

  ra.....@ag...ak.com / 25 August 2017

 • 10.0/ 10

  Spektakl świetny, miejsce ciekawe ale niestety pod koniec odczuwało się brak odpowiedniej wentylacji. Mimo to warto

  Ml.....@po...ta.Onet.pl / 19 March 2017

 • 10.0/ 10

  Miałem okazję być już na kilku ich improwizacjach i jak zawsze poziom świetny. Polecam

  sz.....@gm...il.com / 20 February 2017

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku - to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta - niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem - jest to pierwszy i jedyny prawdziwy klub komediowy w Polsce.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi - na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk, Hofesinka, Hulaj, Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. “Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show m. in. “Niektóre długopisy piszą wolniej” i “Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. "Bitwa na dubbingi", "Musical improwizowany", "Mała gra o nic" i wiele innych. Klub Komediowy nie zapomina również o najmłodszych widzach - w jego repertuarze znaleźć możemy także improwizowane spektakle dla dzieci m. in spektakl "Nikt nic nie wie".

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo - dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w której napić się można pysznej kawy i dobrego wina.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Mariusz Szczygieł i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest od poniedziałku do piątku na godzinę przed rozpoczęciem każdego spektaklu.

Adres i dojazd

Nowowiejska 1
00-643, Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.9
Średnia ocena
Jeden z fajniejszych występów Klubu Komediowego na którym byłam!
- Klaudia

Dziś / 19:00

04.11 / 19:00

+ dostępnych 2 innych terminów

Gatunek: Musical
8.5
Średnia ocena

Jutro / 20:00

02.11 / 19:00

+ dostępnych 1 innych terminów

Gatunek: Improwizacja
-,-
Średnia ocena

23.10 / 20:00

24.10 / 20:00

+ dostępnych 5 innych terminów

Kup bilet