Sobota wieczór - zdjęcie

Średnia ocena

70 oddanych głosów
14 zainteresowanych osób

7.4 / 10

Sobota wieczór

Przy stole spotyka się kilka osób. Kim są dla siebie? Czy są to starzy znajomi? A może grupa znajomych, która spotyka się po długiej przerwie? A może to śniadanie w wielopokoleniowej rodzinie?

Spektakl jest improwizowany, wszystko odkrywamy wraz z rozwojem akcji – relacje między sobą, jakie mamy zawody, co nas łączy, wzajemne tajemnice i sekrety.

Sobota wieczór to projekt improwizatorów z grup Hurt Luster i Klancyk, którzy postanowili stworzyć autorski improwizowany spektakl teatralny. Grają na deskach Klubu Komediowego, ale też zostali zaproszeni i wystąpili w Teatrze Powszechnym w ramach „Szczurów” Mai Kleczewskiej.

Zapraszamy do odkrywania na żywo fabuły spektaklu i postaci.

Sobota wieczór to:

Marta Iwaszkiewicz, Paweł Najgebauer, Aleksandra Markowska, Bartek Młynarski, Joanna Pawluśkiewicz, Michał Sufin, Piotr Sikora

Opinie naszych widzów (23)

 • 10.0/ 10

  Absolutnie cudowny spektakl, bardzo zabawny, a momentami nawet wzruszający :). Widać, że artyści doskonale ze sobą współpracują, podziwiam to, jak połączyli wiele wątków i na koniec wiele elementów z początku nieistotnych nabrało nowego sensu. Szczególnie dziękuję improwizatorce grającej Jagodę, dawno się tak nie utożsamiałam z postacią w spektaklu impro.

  ju.....@gm...il.com / 03 November 2017

 • 10.0/ 10

  Kolejny genialny spektakl w tym miejscu. Dzięki ekipie: wolontariuszom,bileterom, obsłudze i aktorom za stworzenie genialnego miejsca, z klimatem i bez zadęcia!!! Róbcie swoje !

  ma.....@....pl / 04 September 2017

 • 10.0/ 10

  Jestem zachwycona!

  ju.....@gm...il.com / 25 August 2017

 • 10.0/ 10

  <3

  ra.....@ag...ak.com / 25 August 2017

 • 10.0/ 10

  Spektakl świetny, miejsce ciekawe ale niestety pod koniec odczuwało się brak odpowiedniej wentylacji. Mimo to warto

  Ml.....@po...ta.Onet.pl / 19 March 2017

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

Nowowiejska 1
00-643, Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.3
Średnia ocena
Super spektakl :) Naprawdę polecam! Śmiech gwarantowany!
- Karolina

29.03 / 21:00

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.3
Średnia ocena
Świetna gra obu aktorów! Ciekawe odniesienia do życia i otaczającej rzeczywistości. Coś nowego i świeżego
- Magdalena

Dziś / 19:00

Jutro / 19:00

+ dostępnych 1 innych terminów

Gatunek: Komedia
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.