Sassy but classy – impro bitches - zdjęcie

Średnia ocena

4 oddane głosy

10,0 / 10

Sassy but classy – impro bitches

Zuchwałe, impertynenckie, szykowne – takie chciałyby być. Umieć trzasnąć drzwiami taksówki w odpowiedzi na chamskie zachowanie kierowcy, uciąć dyskusję z krnąbrnym kelnerem za pomocą magicznej frazy „I want to speak to your manager”, mieć cięty komentarz na rodzinne docinki na temat stanu cywilnego. Tymczasem dają taksówkarzowi 5 gwiazdek w aplikacji, jedzą letnie, niedogotowane ragù, za które najpewniej zostawią napiwek, i przepraszająco milczą pod wścibskim pręgierzem imieninowych pytań ciotek i wujków. Do czasu... 

Zapraszamy na komediowy spektakl improwizowany, którego bohaterki przebudzą w sobie swoją wewnętrzną „impro bitch”! Tym razem w sytuacjach, w których przysłowiowa riposta zazwyczaj przychodzi na myśl dopiero „za drzwiami”, nie zabraknie im (hybrydowego) pazura pewności siebie! Uległość i kurtuazja ustąpią zadziorności i bojowemu nastawieniu – oczywiście z klasą i w wielkim stylu. Pamiętajcie: „always sassy – never trashy”.

____________________________________________________________________

W związku z bieżącymi obostrzeniami pula biletów została zwiększona o bilety dla osób posiadających unijny certyfikat COVID. Osoby, które wybiorą tę taryfę, są zobowiązane do okazania odpowiedniego dokumentu obsłudze teatru.

Czas trwania: 80 minut

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Świetna ekipa, angażowała publiczność i rozbawiła do łez.

    mt.....@gm...il.com / 31 stycznia 2022

  • 10,0/ 10

    Śmieszne, spójne, widać było że występujący dobrze się bawili ze sobą w skrócie WSPANIAŁE! POLECAM

    wo.....@gm...il.com / 29 stycznia 2022

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.