Rozmowa o pracę – spektakl improwizowany - zdjęcie Rozmowa o pracę – spektakl improwizowany - zdjęcie

Średnia ocena

138 oddanych głosów

8,5 / 10

Rozmowa o pracę – spektakl improwizowany

Imię, nazwisko – to proste. Dalej. Wykształcenie – jest. Doświadczenie zawodowe – hmm… bezpłatne praktyki też się liczą? Mocne strony, dodatkowe umiejętności, zainteresowania, no i zdjęcie… Koszmar pisania curriculum vitae przechodził chyba każdy z nas. Ale po nim idzie gorsze: faktyczna konfrontacja z działem HR-u w firmie, w której w zasadzie nie do końca chcemy pracować, ale Deloitte i Google milczą…

Zapraszamy na spektakl, w którym odtworzymy realia najgorszych, najtrudniejszych i najbardziej zaskakujących rozmów kwalifikacyjnych. Z archiwów wyciągniemy najgorsze CV-ki i listy motywacyjne, zrekonstruujemy formularz najbardziej nietypowych pytań rekrutacyjnych.

Spektakl będzie improwizowany, tj. wymyślany i grany a vista na oczach publiczności, bez wcześniejszego scenariusza czy przygotowanych postaci. Po tym wieczorze pokój HR-a będzie nieco bardziej oswojony, i nie będzie Ci straszna żadna rozmowa o pracę.

Opinie naszych widzów (39)

 • 10,0/ 10

  Płakałam ze śmiechu! Dawno się tak ekstra nie bawiłam. Wielki szacun dla aktorów.

  ma.....@gm...il.com / 16 maja 2019

 • 10,0/ 10

  Super atmosfera i zabawa. Uśmiałam się bardzo. Polecam.

  po.....@gm...il.com / 16 maja 2019

 • 10,0/ 10

  To był mój pierwszy raz i na pewno nie ostatni ! :) Dziękuje za dostarczenie jednego wieczoru wielu pozytywnych emocji, a zwłaszcza śmiechu! :)

  ka.....@gm...il.com / 22 marca 2019

 • 10,0/ 10

  Przekomiczny!

  ma.....@gm...il.com / 22 marca 2019

 • 10,0/ 10

  Bardzo śmieszne bylo. Super sprzedawca mentor showman.

  ra.....@gm...il.com / 21 marca 2019

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8,9
Średnia ocena
Rewelacyjna improwizacja, grupa świetnie złapała kontakt z publicznością
- Sylwia

29.05 / 21:30

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
8,9
Średnia ocena
Rewelacja. Świetne miejsce, wspaniali ludzie, a już sam spektakl ponad wszelkie pochwały!
- Ewa

26.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
8,4
Średnia ocena
Najlepszy do tej pory :)
- Anastazja

31.05 / 23:15

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

9,0
Średnia ocena
Błyskotliwy dowcip, podany w prostej i niekrępującej formule. Świetne widowisko!
- Maciej

Dziś / 23:15

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
8,6
Średnia ocena

Jutro / 16:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.