Rozmowa o pracę – spektakl improwizowany - zdjęcie

Średnia ocena

40 oddanych głosów

8.1 / 10

Rozmowa o pracę – spektakl improwizowany

Najgorsze CV i niewygodne pytania HR-ów. Komediowy tutorial, po obejrzeniu którego nie będzie Ci straszna żadna rozmowa o pracę.

*****„Spieszcie się oglądać Klub Komediowy. Kiedyś przejmą polską komedię i już nie będą mieli czasu na kameralne występy”. – Rafał Madajczak, Asz:Dziennik

Imię, nazwisko – to proste. Dalej. Wykształcenie – jest. Doświadczenie zawodowe – hmm… bezpłatne praktyki też się liczą? Mocne strony, dodatkowe umiejętności, zainteresowania, no i zdjęcie… Koszmar pisania curriculum vitae przechodził chyba każdy z nas. Ale po nim idzie gorsze: faktyczna konfrontacja z działem HR-u w firmie, w której w zasadzie nie do końca chcemy pracować, ale Deloitte i Google milczą…

Zapraszamy na spektakl, w którym odtworzymy realia najgorszych, najtrudniejszych i najbardziej zaskakujących rozmów kwalifikacyjnych. Z archiwów wyciągniemy najgorsze CV-ki i listy motywacyjne, i zrekonstruujemy formularz najbardziej nietypowych pytań rekrutacyjnych. Spektakl będzie improwizowany, tj. wymyślany i grany a vista na oczach publiczności, bez wcześniejszego scenariusza czy przygotowanych postaci. Po tym wieczorze nie będzie Ci straszna żadna rozmowa o pracę!

Opinie naszych widzów (9)

 • 10.0/ 10

  Świetny spektakl, polecam każdemu! 10/10!

  ka.....@gm...il.com / 15 April 2018

 • 10.0/ 10

  Świetny spektakl, dobrzy aktorzy, super atmosfera.

  sk.....@gm...il.com / 29 March 2018

 • 10.0/ 10

  byliście cudowni <3

  oo.....@gm...il.com / 29 March 2018

 • 10.0/ 10

  Wspaniali aktorzy, szczeczegolnie ognistowlosy Bartosz ✌🏼 Gratulacje dla całej ekipy. Śmiałam się przez cały spektakl.

  ma.....@....pl / 29 March 2018

 • 10.0/ 10

  Świetny, energetyczny performance od pierwszej do ostatniej minuty! Serdecznie polecam!

  al.....@gm...il.com / 29 March 2018

Klub Komediowy

Klub Komediowy powstał w 2014 roku – to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy. Jego siedziba znajduje się w samym centrum miasta – niedaleko Placu Zbawiciela. Klub Komediowy nie jest zwykłym teatrem – jest to pierwszy i dotąd jedyny w Polsce klub komediowy.

Repertuar Klubu Komediowego jest niezwykle bogaty. Spektakle oferowane przez Klub Komediowy są przede wszystkim spektaklami improwizowanymi. Na deskach Klubu Komediowego zobaczyć można wiele teatrów improwizowanych, takich jak Klancyk czy Humbuk, a także stand-uperów z grupy Stand-Up Polska. W repertuarze Klubu Komediowego znaleźć możemy również inne formy teatralne, takie jak kabaret literacki m. in. „Fabularny przewodnik po…”, a także skecz show „Wszystko będzie dobrze”. Klub Komediowy w swoim repertuarze ma również swoje autorskie spektakle, do których należy nich m. in. Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Muzyczny wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i wiele innych.

Klub Komediowy oferuje swoim widzom miejsce niezwykłe, w którym spotkać można różne formy komedii granej na żywo. Dodatkową atrakcją, oprócz sceny przynoszącej widzom mnóstwo uśmiechu, jest również bar i kawiarnia, w których napić się można dobrego wina i piwa, a także pysznej kawy.

Na scenie Klubu Komediowego zobaczyć można było wiele znanych postaci, takich jak Janusz Gajos, Jacek Federowicz, Jan Peszek, Mariusz Szczygieł, Dawid Podsiadło, Pablopavo, Paweł Althamer, Marek Bieńczyk, Katarzyna Bonda i wielu innych.

Bilety na spektakle Klubu Komediowego kupić można przez internet za pośrednictwem portalu www.eWejsciowki.pl lub strony internetowej Klubu Komediowego, a także w kasie Klubu Komediowego, która czynna jest codziennie (w dni grania spektakli) od godziny 18.

Adres i dojazd

Nowowiejska 1
00-643, Warszawa

https://www.komediowy.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.6
Średnia ocena
Umarłem ze śmiechu!
- Marcin

08.06 / 21:30

Gatunek: Improwizacja
9.6
Średnia ocena
Lepsze niż jakakolwiek komedia w kinie czy teatrze, półtorej godziny śmiałem się prawie non-stop!
- Marek

10.06 / 19:00

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

9.0
Średnia ocena
Jeden z fajniejszych występów Klubu Komediowego na którym byłam!
- Klaudia

Jutro / 21:30

02.06 / 21:00

+ dostępnych 1 innych terminów

Gatunek: Improwizacja
9.1
Średnia ocena
Polecam każdemu! Byłem pierwszy raz w klubie komediowym i jestem zachwycony! 1,5 godziny niesamowicie śmiesznych improwizowanych scen
- Adrian

Jutro / 19:00

Gatunek: Improwizacja
Kup bilet