Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę – czyli impro fantasy - zdjęcie

Średnia ocena

37 oddanych głosów

8,3 / 10

Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę – czyli impro fantasy

Czyś wróżbita, czy mroczny elf, czas wyruszyć w improwizowaną podróż w świat magii, mieczy, smoków i lochów! Zagramy dla Was improwizowany spektakl fantasy!

Siła: 6

Inteligencja: 8

Zręczność: 7

Żywotność: 4

Umiejętności: lecząca dłoń

Zagramy dla Was improwizowany spektakl fantasy! Pełen walki wręcz, uników, oswajania magicznej zwierzyny, rozpaczliwych rzutów na charyzmę, kupczenia losem, poszukiwania źródeł życia i handlu w dzień targowy. Postaci mogą wyposażyć się w pancerze, kołczany i butelki z eliksirem, jednak o wszystkim zadecyduje mistrz gry, szczęście – no i nasza wyobraźnia. Waszą misją jest… dołączenie do nas na widowni! Przed zasiąściem na widowni należy zgromadzić prowiant, piwko i inne niezbędne artefakty. W końcu nie wiadomo, kiedy wrócimy z Zapomnianych Krain… Jeśli wrócimy.

Opinie naszych widzów (6)

 • 10,0/ 10

  Bardzo fajny spektakl, cross-over doliny muminków i He-mana był genialny <3

  ra.....@gm...il.com / 08 października 2021

 • 9,0/ 10

  Świetnie spędzony wieczór. Chłopacy grający na scenie mają niezłe pomysły i dużo odwagi na coś takiego. Przekonałem się że impro to ciężka sprawa, niektóre rzeczy wyjdą mega zabawnie a inne raczej słabo. Ogólnie polecam, mega fajne doświadczenie, pewnie jeszcze nie raz wpadnę do klubu komediowego :)

  go.....@gm...il.com / 08 października 2021

 • 8,0/ 10

  Było bardzo zabawnie, chociaż miejscami trochę zabrakło znajomości gatunku i odniesień. Mocno wytrącające były wołacze "o Jezu" w scenach fantastycznych.

  sk.....@gm...il.com / 20 września 2021

 • 8,0/ 10

  Szacunek dla artystów za podjęcie różnych wyzwań rzucanych przez publiczność oraz za o-mega otwarty umysł ;)

  da.....@in...ia.pl / 11 sierpnia 2021

 • 3,0/ 10

  Clickbaitowy tytuł. Mało skuteczne próby rozbujania publiczności. Brak jakiegoś większego flow. Duszna piwnica + maski. Nie powtórzę tego błędu.

  ro.....@gm...il.com / 01 sierpnia 2021

 • 3,0/ 10

  Zawiodłem się, pomimo powołania na Zapomniane Krainy i tło wydarzenia z BG, niestety żadnego nawiązania nie było. Sam poziom występu słaby - a przeklinanie, które lider formacji stosował co chwilę było żenujące.

  pa.....@gm...il.com / 01 sierpnia 2021

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.