Polonezem przez Galaktykę – spektakl drogi | ONLINE zoom.us - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy

10,0 / 10

Polonezem przez Galaktykę – spektakl drogi | ONLINE zoom.us

Ambitna pisarka bez perspektyw na wydanie jej twórczości, nieobliczalna seksuolożka mająca za cel rozerotyzowanie polskiego społeczeństwa, niepijący absolwent kierunku Piwowarstwo i Destylacja na uniwersytecie w Edynburgu oraz były trener personalny, a obecny kolekcjoner szachownic ruszają w szaleńczą wyprawę po Polsce. Podróżując wysłużonym Audi, szukają przygód, narkotyków, alkoholu i wolnej miłości. Ich wędrówka jest spełnieniem marzeń wszystkich tych, którzy na co dzień parkują swoje auto w strefie Park+Ride, a dalej przemieszczają się komunikacją miejską ku monotonii zawodowej. Jest wyzwaniem rzuconym zapobiegawczej, pragmatycznej obyczajowości warszawian.

Ten na poły autobiograficzny, na poły improwizowany spektakl nie wpisze się raczej w historię teatru, nikogo z grających nie uczyni legendą polskiej sceny. Za to mogą być porywającą, ekstatyczną przygodą na A jedynce.

Cena biletu: 10/20/30/40 zł – wedle uznania

Czas trwania: 50 minut

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Bardzo fajny spektakl, aktorzy cudowne wchodzą w swoje rolę i angażują publiczność 😉 Jeśli ktoś chce się chce miło spędzić czas, odstresować się a przy tym śmiać się do łez to polecam :)

    be.....@gm...il.com / 06 lutego 2020

  • 10,0/ 10

    Świetny!!! Doskonale się bawiłam. Performerzy doskonale łapiący kontakt z publicznością, Ze śmiechu bolały nas policzki i brzuchy. REWELACJA!!!

    an.....@gl...ma.com / 06 lutego 2020

Klub Komediowy - Adres i dojazd

https://www.komediowy.pl

Kup bilet